Plan zajęć  Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

Klasa 2LO 1;                   semestr III

Opiekun: B. Szymczak

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

I

9. 09. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Język polski

1

Beata Szymczak

19

2

16.05 – 16.50

Język polski

2

Beata Szymczak

19

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

1

Oktawia Gruca

20

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

2

Oktawia Gruca

20

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki (p+r)

3

Oktawia Gruca

20

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki (p+r)

4

Oktawia Gruca

20

10. 09. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Historia i społeczeństwo

1

Krzysztof Antonowicz

1

2

8.45 – 9.30

Historia i społeczeństwo

2

Krzysztof Antonowicz

1

3

9.40 – 10.25

Matematyka

1

Joanna Sykulska

2

4

10.25 – 11.10

Matematyka

2

Joanna Sykulska

2

5

11.20 – 12.05

Geografia (r)

1

Marzena Zug

28

6

12.05 – 12.50

Geografia (r)

2

Marzena Zug

28

7

13.00 – 13.45

Geografia (r)

3

Marzena Zug

28

8

13.45 – 14.30

Geografia (r)

4

Marzena Zug

28

9

14.40 – 15.25

Geografia (r)

5

Marzena Zug

28

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

II

23. 09. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Język niemiecki (p+r)

5

Oktawia Gruca

20

2

16.05 – 16.50

Język niemiecki (p+r)

6

Oktawia Gruca

20

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

7

Oktawia Gruca

20

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

8

Oktawia Gruca

20

5

18.40 – 19.25

Geografia (r)

6

Marzena Zug

28

6

19.25 – 20.10

Geografia (r)

7

Marzena Zug

28

24. 09. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Geografia (r)

8

Marzena Zug

28

2

8.45 – 9.30

Geografia (r)

9

Marzena Zug

28

3

9.40 – 10.25

Geografia (r)

10

Marzena Zug

28

4

10.25 – 11.10

Matematyka

3

Joanna Sykulska

2

5

11.20 – 12.05

Matematyka

4

Joanna Sykulska

2

6

12.05 – 12.50

Historia i społeczeństwo

3

Krzysztof Antonowicz

1

7

13.00 – 13.45

Historia i społeczeństwo

4

Krzysztof Antonowicz

1

8

13.45 – 14.30

Historia i społeczeństwo

5

Krzysztof Antonowicz

1

9

14.40 – 15.25

Historia i społeczeństwo

6

Krzysztof Antonowicz

1

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

III

30. 09. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Język niemiecki (p+r)

9

Oktawia Gruca

20

2

16.05 – 16.50

Język niemiecki (p+r)

10

Oktawia Gruca

20

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

11

Oktawia Gruca

20

4

17.45 – 18.30

Historia i społeczeństwo

7

Krzysztof Antonowicz

1

5

18.40 – 19.25

Historia i społeczeństwo

8

Krzysztof Antonowicz

1

6

19.25 – 20.10

Historia i społeczeństwo

9

Krzysztof Antonowicz

1

1. 10. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Geografia (r)

11

Marzena Zug

28

2

8.45 – 9.30

Geografia (r)

12

Marzena Zug

28

3

9.40 – 10.25

Geografia (r)

13

Marzena Zug

28

4

10.25 – 11.10

Geografia (r)

14

Marzena Zug

28

5

11.20 – 12.05

Matematyka

5

Joanna Sykulska

2

6

12.05 – 12.50

Matematyka

6

Joanna Sykulska

2

7

13.00 – 13.45

Język polski

3

Beata Szymczak

19

8

13.45 – 14.30

Język polski

4

Beata Szymczak

19

9

14.40 – 15.25

 

 

 

 

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

IV

7. 10. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Język polski

5

Beata Szymczak

19

2

16.05 – 16.50

Język polski

6

Beata Szymczak

19

3

17.00 – 17.45

Historia i społeczeństwo

10

Krzysztof Antonowicz

1

4

17.45 – 18.30

Historia i społeczeństwo

11

Krzysztof Antonowicz

1

5

18.40 – 19.25

Historia i społeczeństwo

12

Krzysztof Antonowicz

1

6

19.25 – 20.10

Historia i społeczeństwo

13

Krzysztof Antonowicz

1

8. 10. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Geografia (r)

15

Marzena Zug

28

2

8.45 – 9.30

Geografia (r)

16

Marzena Zug

28

3

9.40 – 10.25

Matematyka

7

Joanna Sykulska

2

4

10.25 – 11.10

Matematyka

8

Joanna Sykulska

2

5

11.20 – 12.05

Język niemiecki (p+r)

12

Oktawia Gruca

20

6

12.05 – 12.50

Język niemiecki (p+r)

13

Oktawia Gruca

20

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

14

Oktawia Gruca

20

8

13.45 – 14.30

Język niemiecki (p+r)

15

Oktawia Gruca

20

9

14.40 – 15.25

Język niemiecki (p+r)

16

Oktawia Gruca

20

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

V

21. 10. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Język niemiecki (p+r)

17

Oktawia Gruca

20

2

16.05 – 16.50

Język niemiecki (p+r)

18

Oktawia Gruca

20

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

19

Oktawia Gruca

20

4

17.45 – 18.30

Geografia (r)

17

Marzena Zug

28

5

18.40 – 19.25

Geografia (r)

18

Marzena Zug

28

6

19.25 – 20.10

Geografia (r)

19

Marzena Zug

28

22. 10. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Historia i społeczeństwo

14

Krzysztof Antonowicz

1

2

8.45 – 9.30

Historia i społeczeństwo

15

Krzysztof Antonowicz

1

3

9.40 – 10.25

Matematyka

9

Joanna Sykulska

2

4

10.25 – 11.10

Matematyka

10

Joanna Sykulska

2

5

11.20 – 12.05

Język polski

7

Beata Szymczak

19

6

12.05 – 12.50

Język polski

8

Beata Szymczak

19

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

20

Oktawia Gruca

20

8

13.45 – 14.30

Język niemiecki (p+r)

21

Oktawia Gruca

20

9

14.40 – 15.25

Język niemiecki (p+r)

22

Oktawia Gruca

20

10

15.25 – 16.10

Język niemiecki (p+r)

23

Oktawia Gruca

20

Z

Data

Nr kons.

 

 

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

VI

4. 11. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Język niemiecki (p+r)

24

Oktawia Gruca

20

2

16.05 – 16.50

Język niemiecki (p+r)

25

Oktawia Gruca

20

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

26

Oktawia Gruca

20

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

27

Oktawia Gruca

20

5

18.40 – 19.25

Historia i społeczeństwo

16

Krzysztof Antonowicz

1

6

19.25 – 20.10

Historia i społeczeństwo

17

Krzysztof Antonowicz

1

5. 11. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Geografia (r)

20

Marzena Zug

28

2

8.45 – 9.30

Geografia (r)

21

Marzena Zug

28

3

9.40 – 10.25

Matematyka

11

Joanna Sykulska

2

4

10.25 – 11.10

Matematyka

12

Joanna Sykulska

2

5

11.20 – 12.05

Historia i społeczeństwo

18

Krzysztof Antonowicz

1

6

12.05 – 12.50

Historia i społeczeństwo

19

Krzysztof Antonowicz

1

7

13.00 – 13.45

Historia i społeczeństwo

20

Krzysztof Antonowicz

1

8

13.45 – 14.30

Historia i społeczeństwo

21

Krzysztof Antonowicz

1

9

14.40 – 15.25

 

 

 

 

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

VII

18. 11. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Język polski

9

Beata Szymczak

19

2

16.05 – 16.50

Język polski

10

Beata Szymczak

19

3

17.00 – 17.45

Geografia (r)

22

Marzena Zug

28

4

17.45 – 18.30

Geografia (r)

23

Marzena Zug

28

5

18.40 – 19.25

Geografia (r)

24

Marzena Zug

28

6

19.25 – 20.10

Geografia (r)

25

Marzena Zug

28

19. 11. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Historia i społeczeństwo

22

Krzysztof Antonowicz

1

2

8.45 – 9.30

Historia i społeczeństwo

23

Krzysztof Antonowicz

1

3

9.40 – 10.25

Matematyka

13

Joanna Sykulska

2

4

10.25 – 11.10

Matematyka

14

Joanna Sykulska

2

5

11.20 – 12.05

Geografia (r)

26

Marzena Zug

28

6

12.05 – 12.50

Geografia (r)

27

Marzena Zug

28

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

28

Oktawia Gruca

20

8

13.45 – 14.30

Język niemiecki (p+r)

29

Oktawia Gruca

20

9

14.40 – 15.25

Język niemiecki (p+r)

30

Oktawia Gruca

20

10

15.25 – 16.10

Język niemiecki (p+r)

31

Oktawia Gruca

20

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

VIII

2. 12. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Język niemiecki (p+r)

32

Oktawia Gruca

20

2

16.05 – 16.50

Język niemiecki (p+r)

33

Oktawia Gruca

20

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

34

Oktawia Gruca

20

4

17.45 – 18.30

Historia i społeczeństwo

24

Krzysztof Antonowicz

28

5

18.40 – 19.25

Historia i społeczeństwo

25

Krzysztof Antonowicz

1

6

19.25 – 20.10

Historia i społeczeństwo

26

Krzysztof Antonowicz

1

3. 12. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Język niemiecki (p+r)

35

Oktawia Gruca

20

2

8.45 – 9.30

Język niemiecki (p+r)

36

Oktawia Gruca

20

3

9.40 – 10.25

Matematyka

15

Joanna Sykulska

2

4

10.25 – 11.10

Matematyka

16

Joanna Sykulska

2

5

11.20 – 12.05

Język polski

11

Beata Szymczak

19

6

12.05 – 12.50

Język polski

12

Beata Szymczak

19

7

13.00 – 13.45

Geografia (r)

28

Marzena Zug

28

8

13.45 – 14.30

Geografia (r)

29

Marzena Zug

28

9

14.40 – 15.25

Geografia (r)

30

Marzena Zug

28

10

15.25 – 16.10

Geografia (r)

31

Marzena Zug

28

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

IX

16. 12. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Język polski

13

Beata Szymczak

19

2

16.05 – 16.50

Język polski

14

Beata Szymczak

19

3

17.00 – 17.45

Historia i społeczeństwo

27

Krzysztof Antonowicz

1

4

17.45 – 18.30

Historia i społeczeństwo

28

Krzysztof Antonowicz

1

5

18.40 – 19.25

Historia i społeczeństwo

29

Krzysztof Antonowicz

1

6

19.25 – 20.10

Historia i społeczeństwo

30

Krzysztof Antonowicz

1

17. 12. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Matematyka

17

Joanna Sykulska

2

2

8.45 – 9.30

Matematyka

18

Joanna Sykulska

2

3

9.40 – 10.25

Matematyka

19

Joanna Sykulska

2

4

10.25 – 11.10

Język niemiecki (p+r)

37

Oktawia Gruca

20

5

11.20 – 12.05

Język niemiecki (p+r)

38

Oktawia Gruca

20

6

12.05 – 12.50

Język niemiecki (p+r)

39

Oktawia Gruca

20

7

13.00 – 13.45

Geografia (r)

32

Marzena Zug

28

8

13.45 – 14.30

Geografia (r)

33

Marzena Zug

28

9

14.40 – 15.25

Geografia (r)

34

Marzena Zug

28

10

15.25 – 16.10

Geografia (r)

35

Marzena Zug

28

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

X

13. 01. 2017 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Język niemiecki (p+r)

40

Oktawia Gruca

20

2

16.05 – 16.50

Język niemiecki (p+r)

41

Oktawia Gruca

20

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

42

Oktawia Gruca

20

4

17.45 – 18.30

Historia i społeczeństwo

31

Krzysztof Antonowicz

1

5

18.40 – 19.25

Historia i społeczeństwo

32

Krzysztof Antonowicz

1

6

19.25 – 20.10

Historia i społeczeństwo

33

Krzysztof Antonowicz

1

14. 01. 2017 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Język polski

15

Beata Szymczak

19

2

8.45 – 9.30

Język polski

16

Beata Szymczak

19

3

9.40 – 10.25

Matematyka

20

Joanna Sykulska

2

4

10.25 – 11.10

Matematyka

21

Joanna Sykulska

2

5

11.20 – 12.05

Historia i społeczeństwo

34

Krzysztof Antonowicz

1

6

12.05 – 12.50

Historia i społeczeństwo

35

Krzysztof Antonowicz

1

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

43

Oktawia Gruca

20

8

13.45 – 14.30

Język niemiecki (p+r)

44

Oktawia Gruca

20

9

14.40 – 15.25

Język niemiecki (p+r)

45

Oktawia Gruca

20

10

15.25 – 16.10