Plan zajęć  Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

Klasa 2 LO2;                   semestr III

Opiekun: W. Galus

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

I

9. 09. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Geografia (r)

1

Marzena Zug

28

2

16.05 – 16.50

Geografia (r)

2

Marzena Zug

28

3

17.00 – 17.45

Geografia (r)

3

Marzena Zug

28

4

17.45 – 18.30

Geografia (r)

4

Marzena Zug

28

5

18.40 – 19.25

Język polski

1

Renata Jerka

10

6

19.25 – 20.10

Język polski

2

Renata Jerka

10

10. 09. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Matematyka

1

Patrycja Prukop

3

2

8.45 – 9.30

Matematyka

2

Patrycja Prukop

3

3

9.40 – 10.25

Historia i społeczeństwo

1

Krzysztof Antonowicz

1

4

10.25 – 11.10

Historia i społeczeństwo

2

Krzysztof Antonowicz

1

5

11.20 – 12.05

Historia i społeczeństwo

3

Krzysztof Antonowicz

1

6

12.05 – 12.50

Historia i społeczeństwo

4

Krzysztof Antonowicz

1

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

1

Anna Bednarek

22

8

13.45 – 14.30

Język niemiecki (p+r)

2

Anna Bednarek

22

9

14.40 – 15.25

Język niemiecki (p+r)

3

Anna Bednarek

22

10

15.25 – 16.10

Język niemiecki (p+r)

4

Anna Bednarek

22

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

II

23. 09. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Historia i społeczeństwo

5

Krzysztof Antonowicz

1

2

16.05 – 16.50

Historia i społeczeństwo

6

Krzysztof Antonowicz

1

3

17.00 – 17.45

Geografia (r)

5

Marzena Zug

28

4

17.45 – 18.30

Geografia (r)

6

Marzena Zug

28

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki (p+r)

5

Anna Bednarek

22

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki (p+r)

6

Anna Bednarek

22

24. 09. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Matematyka

3

Patrycja Prukop

3

2

8.45 – 9.30

Matematyka

4

Patrycja Prukop

3

3

9.40 – 10.25

Matematyka

5

Patrycja Prukop

3

4

10.25 – 11.10

Historia i społeczeństwo

7

Krzysztof Antonowicz

1

5

11.20 – 12.05

Historia i społeczeństwo

8

Krzysztof Antonowicz

1

6

12.05 – 12.50

Język niemiecki (p+r)

7

Anna Bednarek

22

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

8

Anna Bednarek

22

8

13.45 – 14.30

Język niemiecki (p+r)

9

Anna Bednarek

22

9

14.40 – 15.25

Język niemiecki (p+r)

10

Anna Bednarek

22

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

III

30. 09. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Język niemiecki (p+r)

11

Anna Bednarek

22

2

16.05 – 16.50

Język niemiecki (p+r)

12

Anna Bednarek

22

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

13

Anna Bednarek

22

4

17.45 – 18.30

Geografia (r)

7

Marzena Zug

28

5

18.40 – 19.25

Geografia (r)

8

Marzena Zug

28

6

19.25 – 20.10

Geografia (r)

9

Marzena Zug

28

1. 10. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Język polski

3

Renata Jerka

10

2

8.45 – 9.30

Język polski

4

Renata Jerka

10

3

9.40 – 10.25

Matematyka

6

Patrycja Prukop

3

4

10.25 – 11.10

Matematyka

7

Patrycja Prukop

3

5

11.20 – 12.05

Geografia (r)

10

Marzena Zug

28

6

12.05 – 12.50

Geografia (r)

11

Marzena Zug

28

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

14

Anna Bednarek

22

8

13.45 – 14.30

Język niemiecki (p+r)

15

Anna Bednarek

22

9

14.40 – 15.25

Język niemiecki (p+r)

16

Anna Bednarek

22

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

IV

7. 10. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Geografia (r)

12

Marzena Zug

28

2

16.05 – 16.50

Geografia (r)

13

Marzena Zug

28

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

17

Anna Bednarek

22

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

18

Anna Bednarek

22

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki (p+r)

19

Anna Bednarek

22

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki (p+r)

20

Anna Bednarek

22

8. 10. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Matematyka

8

Patrycja Prukop

3

2

8.45 – 9.30

Matematyka

9

Patrycja Prukop

3

3

9.40 – 10.25

Geografia (r)

14

Marzena Zug

28

4

10.25 – 11.10

Geografia (r)

15

Marzena Zug

28

5

11.20 – 12.05

Geografia (r)

16

Marzena Zug

28

6

12.05 – 12.50

Historia i społeczeństwo

9

Krzysztof Antonowicz

1

7

13.00 – 13.45

Historia i społeczeństwo

10

Krzysztof Antonowicz

1

8

13.45 – 14.30

Historia i społeczeństwo

11

Krzysztof Antonowicz

1

9

14.40 – 15.25

Historia i społeczeństwo

12

Krzysztof Antonowicz

1

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

V

21. 10. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Historia i społeczeństwo

13

Krzysztof Antonowicz

1

2

16.05 – 16.50

Historia i społeczeństwo

14

Krzysztof Antonowicz

1

3

17.00 – 17.45

Historia i społeczeństwo

15

Krzysztof Antonowicz

1

4

17.45 – 18.30

Matematyka

10

Patrycja Prukop

3

5

18.40 – 19.25

Matematyka

11

Patrycja Prukop

3

6

19.25 – 20.10

 

 

 

 

22. 10. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Język niemiecki (p+r)

21

Anna Bednarek

22

2

8.45 – 9.30

Język niemiecki (p+r)

22

Anna Bednarek

22

3

9.40 – 10.25

Język niemiecki (p+r)

23

Anna Bednarek

22

4

10.25 – 11.10

Język niemiecki (p+r)

24

Anna Bednarek

22

5

11.20 – 12.05

Język polski

5

Renata Jerka

10

6

12.05 – 12.50

Język polski

6

Renata Jerka

10

7

13.00 – 13.45

Geografia (r)

17

Marzena Zug

28

8

13.45 – 14.30

Geografia (r)

18

Marzena Zug

28

9

14.40 – 15.25

Geografia (r)

19

Marzena Zug

28

10

15.25 – 16.10

Geografia (r)

20

Marzena Zug

28

Z

Data

Nr kons.

 

 

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

VI

4. 11. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Język polski

7

Renata Jerka

10

2

16.05 – 16.50

Język polski

8

Renata Jerka

10

3

17.00 – 17.45

Historia i społeczeństwo

16

Krzysztof Antonowicz

1

4

17.45 – 18.30

Historia i społeczeństwo

17

Krzysztof Antonowicz

1

5

18.40 – 19.25

Geografia (r)

21

Marzena Zug

28

6

19.25 – 20.10

Geografia (r)

22

Marzena Zug

28

5. 11. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Matematyka

12

Patrycja Prukop

3

2

8.45 – 9.30

Matematyka

13

Patrycja Prukop

3

3

9.40 – 10.25

Historia i społeczeństwo

18

Krzysztof Antonowicz

1

4

10.25 – 11.10

Historia i społeczeństwo

19

Krzysztof Antonowicz

1

5

11.20 – 12.05

Język niemiecki (p+r)

25

Anna Bednarek

22

6

12.05 – 12.50

Język niemiecki (p+r)

26

Anna Bednarek

22

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

27

Anna Bednarek

22

8

13.45 – 14.30

Język niemiecki (p+r)

28

Anna Bednarek

22

9

14.40 – 15.25

Język niemiecki (p+r)

29

Anna Bednarek

22

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

VII

18. 11. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Matematyka

14

Patrycja Prukop

3

2

16.05 – 16.50

Matematyka

15

Patrycja Prukop

3

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

30

Anna Bednarek

22

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

31

Anna Bednarek

22

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki (p+r)

32

Anna Bednarek

22

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki (p+r)

33

Anna Bednarek

22

19. 11. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Język polski

9

Renata Jerka

10

2

8.45 – 9.30

Język polski

10

Renata Jerka

10

3

9.40 – 10.25

Historia i społeczeństwo

20

Krzysztof Antonowicz

1

4

10.25 – 11.10

Historia i społeczeństwo

21

Krzysztof Antonowicz

1

5

11.20 – 12.05

Historia i społeczeństwo

22

Krzysztof Antonowicz

1

6

12.05 – 12.50

Historia i społeczeństwo

23

Krzysztof Antonowicz

1

7

13.00 – 13.45

Geografia (r)

23

Marzena Zug

28

8

13.45 – 14.30

Geografia (r)

24

Marzena Zug

28

9

14.40 – 15.25

Geografia (r)

25

Marzena Zug

28

10

15.25 – 16.10

Geografia (r)

26

Marzena Zug

28

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

VIII

2. 12. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Historia i społeczeństwo

24

Krzysztof Antonowicz

1

2

16.05 – 16.50

Historia i społeczeństwo

25

Krzysztof Antonowicz

1

3

17.00 – 17.45

Historia i społeczeństwo

26

Krzysztof Antonowicz

1

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

34

Anna Bednarek

22

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki (p+r)

35

Anna Bednarek

22

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki (p+r)

36

Anna Bednarek

22

3. 12. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Język niemiecki (p+r)

37

Anna Bednarek

22

2

8.45 – 9.30

Język niemiecki (p+r)

38

Anna Bednarek

22

3

9.40 – 10.25

Język polski

11

Renata Jerka

10

4

10.25 – 11.10

Język polski

12

Renata Jerka

10

5

11.20 – 12.05

Geografia (r)

27

Marzena Zug

28

6

12.05 – 12.50

Geografia (r)

28

Marzena Zug

28

7

13.00 – 13.45

Matematyka

16

Patrycja Prukop

3

8

13.45 – 14.30

Matematyka

17

Patrycja Prukop

3

9

14.40 – 15.25

Matematyka

18

Patrycja Prukop

3

10

15.25 – 16.10

Matematyka

19

Patrycja Prukop

3

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

IX

16. 12. 2016 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Geografia (r)

29

Marzena Zug

28

2

16.05 – 16.50

Geografia (r)

30

Marzena Zug

28

3

17.00 – 17.45

Geografia (r)

31

Marzena Zug

28

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

39

Anna Bednarek

22

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki (p+r)

40

Anna Bednarek

22

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki (p+r)

41

Anna Bednarek

22

17. 12. 2016 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Język niemiecki (p+r)

42

Anna Bednarek

22

2

8.45 – 9.30

Język niemiecki (p+r)

43

Anna Bednarek

22

3

9.40 – 10.25

Język niemiecki (p+r)

44

Anna Bednarek

22

4

10.25 – 11.10

Język niemiecki (p+r)

45

Anna Bednarek

22

5

11.20 – 12.05

Język polski

13

Renata Jerka

10

6

12.05 – 12.50

Język polski

14

Renata Jerka

10

7

13.00 – 13.45

Historia i społeczeństwo

27

Krzysztof Antonowicz

1

8

13.45 – 14.30

Historia i społeczeństwo

28

Krzysztof Antonowicz

1

9

14.40 – 15.25

Historia i społeczeństwo

29

Krzysztof Antonowicz

1

10

15.25 – 16.10

Historia i społeczeństwo

30

Krzysztof Antonowicz

1

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

X

13. 01. 2017 r.

piątek

1

15.20 – 16.05

Historia i społeczeństwo

31

Krzysztof Antonowicz

1

2

16.05 – 16.50

Historia i społeczeństwo

32

Krzysztof Antonowicz

1

3

17.00 – 17.45

Historia i społeczeństwo

33

Krzysztof Antonowicz

1

4

17.45 – 18.30

Język polski

15

Renata Jerka

10

5

18.40 – 19.25

Język polski

16

Renata Jerka

10

6

19.25 – 20.10

 

 

 

 

14. 01. 2017 r.

sobota

1

8.00 – 8.45

Matematyka

20

Patrycja Prukop

3

2

8.45 – 9.30

Matematyka

21

Patrycja Prukop

3

3

9.40 – 10.25

Historia i społeczeństwo

34

Krzysztof Antonowicz

1

4

10.25 – 11.10

Historia i społeczeństwo

35

Krzysztof Antonowicz

1

5

11.20 – 12.05

Geografia (r)

32

Marzena Zug

28

6

12.05 – 12.50

Geografia (r)

33

Marzena Zug

28

7

13.00 – 13.45

Geografia (r)

34

Marzena Zug

28

8

13.45 – 14.30

Geografia (r)

35

Marzena Zug

28

9

14.40 – 15.25

 

 

 

 

10

15.25 – 16.10