Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 21 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Albert, Janusz, Konrad

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2364993

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

„ERASMUS+” 2018/2019

Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2018/19 w naszej szkole w ramach programu „Erasmus+” będzie realizowany projekt staży zagranicznych „Nowe otwarcie: międzynarodowe staże dla zawodowców” w którym weźmie udział 50 uczniów naszej szkoły głównie z klas 3 technikum w ramach praktyk zawodowych ale także z klas 2 technikum i klas 3 zasadniczej szkoły zawodowej. Projekt jest realizowany wspólnie ze  Stowarzyszeniem Semper Avanti z Wrocławia, które zapewnia partnerów zagranicznych.

Uczniowie w zależności od kształconego zawodu praktyki będą odbywać w:

- technik informatyk   - Cork, Irlandia -10 osób

- technik żywienia i usług gastronomicznych - Saragossa, Hiszpania  - 10 osób

- technik budownictwa - Forli, Włochy - 10 osób
- technik elektryk - Maribor, Słowenia       - 10 osób,
- technik handlowiec  - Londonderry, Wielka Brytania  - 10 osób,

Proponowany termin wyjazdów to przełom marca i kwietnia.

Rozpoczynamy nabór chętnych do udziału w stażu . Więcej informacji zainteresowani znajdą w tablicy przy Sali nr 22. Pytania można także kierować do kierownika Joachima Rataja.

Uczniowie Technikum na opolskim salonie maturzystów

14 września uczniowie klas IV kh i IV eb wzięli udział w kolejnym Salonie Maturzystów na terenie Politechniki Opolskiej. Tegoroczni maturzyści z zainteresowaniem zapoznawali się z ofertą uczelni wyższych, które prezentowały swoje kierunki. Mamy nadzieję,że zdobyte informacje  pozwolą im  właściwie  wybrać studia, a wcześniej odpowiednio przygotować się do egzaminu maturalnego.


„Dostawa węgla eko-groszku, do budynku Zespłu Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie na sezon grzewczy 2018/2019”

ZAPYTANIE O CENĘ

„Dostawa węgla eko-groszku, do budynku Zespłu Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie na sezon grzewczy 2018/2019”

Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im . Józefa Lompy w Oleśnie zwraca się z prośbą o złożenie oferty na zadanie pn.: „Dostawa węgla eko-groszku, do budynku Zespołu Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie na sezon grzewczy 2018/2019”

Szczegółowy zakres robót obejmuje dostawę:

  • § węgla eko-groszku o kaloryczności nie mniejszej niż 29 000 kJ/kg i wilgotności nie większej niż 10%, granulacji nie większej niż 25 mm oraz zawartości miału nie więcej niż 8%, w ilości ok. 100 ton na sezon grzewczy 2018/2019 - wielkość pojedynczej dostawy: max 10 t, do kotłowni budynku Szkoły

Dostawy dokonywane będą sukcesywnie przez cały okres grzewczy na zapotrzebowanie zamawiającego (zgłoszenie telefonicznie). Dostawy należy realizować wyłącznie w dni powszednie w godzinach od 630 do 730. Dostawy należy realizować w ciągu 24 godzin od dokonania zamówienia. W celu sprawdzenia faktycznej ilości zamawianego węgla, Zamawiający zastrzega sobie prawo do jej weryfikacji poprzez ważenie samochodu z ładunkiem oraz po jego rozładunku. Do każdej dostawy należy dołączyć certyfikat jakości węgla oraz dokument potwierdzający ilość dostawy.

Oświadczam, iż zgodnie z ustawą o podatku akcyzowym (tekst jednolity: Dz. U. z 2011 r. Nr 108, poz. 626 z późn. zm.) Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy nr NIP: 575-11-59-627 nr REGON: 000708041 jest podmiotem uprawnionym do zwolnienia z podatku akcyzowego jako podmiot zużywający wyroby węglowe do celów opałowych na podstawie art. 31a ust.2 pkt 3 ustawy o podatku akcyzowym.

Podane potrzeby roczne stanowią szacunkową wielkość i zamawiający zastrzega sobie prawo zmian ilościowych dostaw w ramach przedmiotu zamówienia, które dostosowywane będą do potrzeb i warunków zaopatrzenia.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do podjęcia negocjacji z wykonawcą, którego oferta zostanie wybrana oraz prawo do odstąpienia od udzielenia zamówienia w wypadku nieuzyskania porozumienia w toku prowadzonych negocjacji.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego zapytania.

Zamawiający zastrzega sobie prawo odstąpienia od Umowy bez wskazania przyczyn.

Ofertę należy złożyć:

  1. Pisemnie na adres: Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie na formularzu własnym dostawcy z dopiskiem na kopercie ,, Dostawa Opału ).

 

Termin składania ofert:

Do 21.09.2018 r do godz. 1000 - sekretariat dyrektora szkoły , pokój nr 17

 

Kryteria oceny oferty:

Cena 100% ( cena podana wraz z podatkiem Vat oraz kosztami transportu )

Termin realizacji zamówienia:

Od 15 .10. 2018 do 15.04.2019r

Miejsce realizacji zamówienia:

Kotłownia w budynku Zespołu Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

Zamówienie będzie realizowane na podstawie podpisanej umowy.

Osoba do kontaktu:

Józef Gallus – p.o. kierownik gospodarczy ZSZ w Oleśnie

tel. 034/ 3582615   e-mail  zszolesno@o2.pl

 

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl