Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 20 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2742792

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 

  


Rudolf Bondza


Ukończył szkołę w roku szkolnym 1971/1972 w zawodzie stolarz. Obecnie prowadzi zakład stolarski w Oleśnie.

Wspomina swoją szkołę: „Do szkoły uczęszczałem w Oleśnie, ale praktykę odbywałem w Chudobie. Do dzisiaj wykonuję zawód, którego wyuczyłem się w szkole. Do tej pory wyszkoliłem 30 uczniów w zawodzie stolarz. Wspominam i chwalę p. Matyjową, która dużo wymagała, ale to było dobre. Podobnie jak p. Jędrzej. Moimi wychowawcami byli p. Rutkowski i p. Szychowski. Kolegami z ławki byli: Tadek Kacała, Edek Wąsiński i śp. Janek Moczygemba, którego niedawno pożegnaliśmy. Od wielu lat udzielam się w Komisji egzaminacyjnej dla zawodu stolarz w Izbie Rzemieślniczej w Opolu”.


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl