Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 21 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Projekty - 2017


Karol WłókaUkończył szkołę w roku szkolnym 1998/1999 w zawodzie technik technologii drewna. Obecnie pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum Publicznym  im. Andrzeja Wajdy w Rudnikach.


Wspomina swoją szkołę: „Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy ukończyłem w 1999 roku, w zawodzie technik stolarstwa meblowego. W szkole panowała atmosfera pełna życzliwości i otwartości na nasze często zwariowane pomysły. Stanowiliśmy bardzo zgrany zespół klasowy (z niektórymi kolegami utrzymuję kontakt do dziś). Nauczyciele godni zaufania, oddani swojej pracy, utwierdzali nas w przekonaniu, że do odważnych świat należy.”Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl