Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 21 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Projekty - 2017
Krzysztof KopytoUkończył szkołę w roku szkolnym 1997/1998 w zawodzie technik elektronik, specjalność elektronika ogólna. Obecnie pracuje jako nauczyciel niemieckiego i informatyki w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie. 

Bardzo miło wspominam szkołę. Szczególnie wychowawczynię Panią mgr Renatę Jerkę, która była bardzo wyrozumiałym wychowawcą. Byliśmy pierwszym rocznikiem technikum elektronicznego, więc nie zawsze było łatwo. Bardzo dużo nauczyły mnie zajęcia praktyczne na warsztatach szkolnych i praktyki zawodowe odbywane w różnych firmach. Najbardziej w pamięci utkwiła mi prezentacja prac dyplomowych, wykonanych na zakończenie szkoły i ich obrona. Szkoła nauczyła mnie wielu rzeczy przede wszystkim rozwiązywania problemów i nie poddawania się.

 


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl