Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Projekty - 2017


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2195927

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

Od wydawcy

To pierwsze tego typu  internetowe wydanie w historii naszej szkoły.  Absolwentka naszej szkoły Sabina Kaska jest świetnym przykładem na to, że można godzić własne pasje i zainteresowania z obowiązkami szkolnymi. Jest to forma promocji talentu  młodej poetki, ale również  rodzaj inspiracji dla innych uczniów, aby poszukiwali własnych zainteresowań i z równie wielkim zaangażowaniem je realizowali. Mamy nadzieję, że to wydanie wierszy dostarczy czytelnikom wielu wzruszeń i zainspiruje  ich do własnych refleksji i przemyśleń.

Serdecznie zapraszamy do lektury.

Beata Szymczak, Joanna Krawczyk

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl