Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 16 Styczeń 2018    |    Imieniny obchodzą: Marceli, Włodzimierz, Bernard

Projekty - 2017
Jarosław Gruca
Ukończył szkołę w roku szkolnym 1990/1991 w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Obecnie: starszy specjalista w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Oleśnie.


Wspomina swoją szkołę: „ Szkołę ukończyłem w roku 1991 w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Miałem to szczęście, że trafiłem na wspaniałego pedagoga śp. Pana Jana Kanię. Jako nasz wychowawca motywował nas do pracy i nauki. Pamiętam, że miał swój rytuał polegający na tym, że przed lekcją ściągał swój zegarek z ręki i kład go na biurku. Zdobyte w szkole umiejętności pozwalają mi do dziś wykonywać we własnym zakresie mniej skomplikowane naprawy. Wiedza, którą zdobyłem otworzyła mi drogę do dalszej edukacji, co zaowocowało ukończeniem Politechniki Opolskiej na wydziale inżynierii.”


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl