Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Projekty - 2017


Lidwina Wolny (Jeziorek)


Ukończyła szkołę w roku szkolnym 1975 / 1976 w zawodzie mechanik obróbki skrawaniem. Obecnie pracuje jako kierownik cukierni w PSS „Społem”  Olesno.

Wspomina swoją szkołę: „ Po dzien dzisiejszy mam doskonały kontakt z moimi wychowawcami. Szkołę swoją wspominam bardzo miło, bo nauczyła mnie odpowiedzialności i pracowitości. Byliśmy drugim rocznikiem nowo otwartego profilu kształcenia w Liceum Zawodowym. Przez długie lata, po dzień dzisiejszy kształcimy przyszłych cukierników, którzy dobrze sobie radzą na rynku pracy. Bardzo dobrze pracuje mi się z obecnymi uczniami szkoły, z których wiele odbywa zajęcia praktyczne w naszym zakładzie. Bardzo lubię pracę z młodzieżą. Nigdy nie przypuszczałam, że w przyszłości będę uczyć zawodu uczniów szkoły, do której kiedyś chodziłam”.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl