Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 20 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy

Projekty - 2017


Sztandar ZSZ im. J. Lompy w Oleśnie

Płatem sztandaru jest tkanina w kształcie kwadratu o długości boku 100cm obszyta złotą taśmą i wykończona złotymi frędzlami.

Strona główna sztandaru – awers,  jest koloru białego W centralnej części znajduje się wyszywany portret patrona szkoły – Józefa Lompy. Dookoła postaci patrona widnieje złoty napis  - Zespół Szkół Zawodowych, pod postacią umieszczono napis Olesno i dwie daty 1965, 2005. To daty założenia szkoły i ufundowania sztandaru.Rewers sztandaru jest koloru biało-czerwonego. W środkowej jego części znajduje się godło państwowe w kolorze srebra z elementami złotymi i czerwonymi. Drzewce sztandaru wykonane jest z drewna toczonego, zakończonego metalową głowicą w formie orła w koronie.wygląd pierwszego Sztandaru SzkołyZespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl