Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 15 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Florentyny, Ambrożego, Gawła

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2736748

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.plRoman JokielUkończył szkołę w roku szkolnym  1992/1993 w zawodzie  technik mechanik, specjalność obróbka skrawaniem.  Obecnie  :  pracuje w Powiatowym Zarządzie Dróg w Oleśnie. Ponadto pełni funkcję organisty w parafii Sternalice oraz jest muzykiem zespołu „New Life”.


Wspomina swoją szkołę :  „Czas spędzony w Technikum Mechanicznym wspominam bardzo dobrze. Przede wszystkim miałem szczęście do ludzi, na których trafiłem – to była bardzo fajna ekipa, zarówno koledzy jak i nauczyciele – nawet po wielu latach jest przyjemnie się spotkać, porozmawiać. To była taka pozytywna mieszanka skrajnie różnych osobowości. Z nauki na pewno w pamięci utkwiły praktyki na warsztatach szkolnych, pierwszy kontakt z komputerem za sprawą śp. Józefa Woźnego. Fajne były żakinady, które w tamtych czasach odbywały się w pierwszy dzień wiosny.

Dobrze wspominam też dojazdy do szkoły w zatłoczonych autobusach – dzisiaj byśmy może narzekali ale wtedy to miało tak naprawdę specyficzny klimat.

W życiu tak się ułożyło, że nie działam „po kierunku” ale mimo wszystko jestem bardzo wdzięczny za ten okres, za zdobytą wiedzę i doświadczenie."

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl