Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 15 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Florentyny, Ambrożego, Gawła

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2736663

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl
Andrzej CzyrnyUkończył szkołę w roku szkolnym 1983/1984 w  zawodzie mechanik obróbki skrawaniem. Obecnie pracuje jako nauczyciel języka niemieckiego e Publicznym Gimnazjum nr 1 w Oleśnie.Wspomina swoją szkołę: „Moje wspomnienia związane z Zespołem Szkół Zawodowych w Oleśnie dotyczą przede wszystkim okresu nauki w Liceum Zawodowym na początku lat 80 -tych. Bardzo dobrze pamiętam różne ciekawe sytuacje i zdarzenia, które miały miejsce w czasie lekcji. Młodzież w tym wieku ma ogromny potencjał kreatywności i różnych pomysłów, czasem bardzo oryginalnych. Ciepło wspominam swoich ówczesnych nauczycieli, również instruktorów z warsztatów szkolnych.

Patrząc dzisiaj na ten okres w moim życiu, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie był to czas stracony”.

 


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl