Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 14 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Jadwigi, Teresy, Brunona

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2736031

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

SABINA KASKA (ur. 09.01.1995r.) jest  absolwentką  technikum handlowego ZSZ w Oleśnie z roku szkolnego 2014/2015. Mieszka w Kozłowicach,  ma troje rodzeństwa. Jej wielką pasją życiową jest czytanie książek, słuchanie dobrej muzyki, a także niezwykle ciekawa forma sztuki, jaką jest origami modułowe. Jej przygoda z poezją zaczęła się w szkole średniej. Na początku jej teksty trafiały do szuflady, ale dzięki udziałowi w licznych konkursach poetyckich ujrzały światło dzienne. W roku szkolnym 2013/2014 za wysokie wyniki w nauce oraz reprezentowanie szkoły w konkursach i olimpiadach przedmiotowych i sportowych, została nagrodzona  stypendium Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie.

A oto nagrody, wyróżnienia i  liczne konkursy, w których  uczennica brała udział:

2013rok III miejsce w wojewódzkim konkursie  poetyckim poświęconym pamięci Rafała Urbana „Mój dom-moja domowizna, jestem jej częścią”

2014rok I miejsce w XIV edycji szkolnego Konkursu Krasomówczego

2014rok wyróżnienie w konkursie poetyckim poświęconym pamięci Rafała Urban „Mój Śląsk”

2014rok udział w: konkursie na najlepszy esej „Szukam nauczyciela i mistrza”, konkursie poetyckim „Opolski mól”, powiatowym konkursie poetyckim „Spotkanie z poezją nie tylko abstynencką”, konkursie poetyckim „Moje świata widzenie”, konkursie poezji religijnej, konkursie poetyckim o „Złote pióro” Prezydenta Jaworzna.

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl