Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2764248

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Norbert Barcz


Ukończył szkołę w roku szkolnym  1983/1984  w zawodzie mechanik obróbki skrawaniem. Obecnie:  pełni funkcję naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym  w  Kluczborku.Wspomina swoją szkołę: „Ukończyłem Liceum Zawodowe. Jestem członkiem Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Opolu . Ponadto ukończyłem studia otrzymując tytuł magistra na Wydziale Historyczno – Pedagogicznym Uniwersytetu Opolskiego – kierunek pedagogika, specjalność zarządzanie oświatą. Z samorządami związany jestem nieprzerwalnie od 1990r.

W ostatnich wyborach otrzymałem mandat radnego gminy Lasowice Wielkie, gdzie pełnię funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Od lat jestem zaangażowany na rzecz społeczności Ochotniczej Straży Pożarnej w województwie opolskim. Jestem członkiem Zarządu Wojewódzkiego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej w Opolu od 1995r.


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl