Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2760780

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl


Klaudiusz Bardosz


Ukończył  szkołę w roku szkolnym 2010/2011 w zawodzie  monter  elektronik. Obecnie:  pracuje w firmie „ELKOM” w Oleśnie, twórca i muzyk działającego od 2009r. zespołu „Nonet + ".


Wspomina swoją szkołę :  „Szkołę wspominam bardzo dobrze, przez 2 lata prowadziłem Orkiestrę Szkolną, która ma na koncie kilka małych sukcesów – min. wyróżnienie na rewii orkiestr dętych w Psurowie i II miejsce na powiatowym przeglądzie szkolnych zespołów artystycznych. Dobrze w mojej pamięci zachował się katecheta p. Sebastian Jokiel, z którym obecnie gram  w tym samym zespole. Jako muzyk i aranżer zespołu „Nonet + „ gramy różne style muzyki , min. swing, regge, swing regge czy ballady, a w okresie Bożego Narodzenia zawsze kolędy  i pastorałki. Cieszę się, że dzisiaj, tj. 8 stycznia 2016r. graliśmy z zespołem dla uczniów i nauczycieli szkoły, do której kiedyś chodziłem ."
Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl