Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2017    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 1485399

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Zaęcia praktyczne i praktyki zawodowe w roku szkolnym 2015/2016

Uczniowie Naszej Szkoły obywają zajęcia praktyczne  
i praktyki zawodowe  w wiodących zakładach i firmach na terenie powiatu oleskiego jak i poza nim.

TECHNIK BUDOWNICTWA – 311204

Zakład Usługowy Murarstwo – Tynkarstwo Ginter Bartyla; Olesno

Przedsiębiorstwo Budowlano-Modernizacyjno-Handlowe  "MODERN-BUD" s.c.

Edward i Marcin Strugała; Starokrzepice

„Bolek” Usługi malarsko - budowlane. Chuć Hubert; Kościeliska

D.F. BAU Dariusz Freier; Borki Wielkie

Zakład Usługowy Malarsko-Tapeciarski Tomasz Płóciennik; Olesno

Zakład Budowlano-Remontowy „MARBUD”; Ługi Radły

Zakład  Malarsko Tapeciarski „MALEX” Andrzej Oblonk; Olesno

Zakład Instalacji Sanitarnej i CO Sklorz Jerzy; Świercze

FIRMA USŁUGOWA KS INSTAL Kamil Sklorz; Olesno

SPOOREN ARCHITEKTEN; GÜTERSLOH ;

DOMELEX; KLUSSENBEDRIFF


TECHNIK ELEKTRYK – 311303

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "ELKOM" A. Małecki, N. Gabryś Sp.j.; Olesno

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Alojzy Roj; Boroszów

Elektromatik Spółka z o.o. Radosław Gliński ;Stare Olesno

Zakład Handlowo-Usługowy "ELEKTRYK" Jan Kotarski; Przystajń

ORAS OLESNO Sp. Z o.o. ; Olesno

TAURON  Dystrybucja S.A. Kraków Oddział w Opolu

ELMIX- USŁUGI ELEKTRYCZNE Grzegorz Kubica; Olesno

"LUMEN" Grzegorz Hadaś; Olesno

ASKLA AUTOMATYKA SERWIS Józef Klabis; Dobrodzień

Zakład Elektrotechniczny Jerzy Szprot; Lubliniec

Elektromechanika Samochodowa Adam Staroń; Olesno


TECHNIK HANDLOWIEC  – 522305

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W OLEŚNIE

Spółdzielnia Handlowa „ROLNIK”; Olesno

Firma Handlowa ALFA Ryszard Duda; Bodzanowice

Eleonora Prochota GASTRONOMIA; Lasowice Wielkie

FHU „BOLEK-HURT” MATERIAŁY BUDOWLANE Brygida Chuć; Kościeliska

AD-BAU Świtała Artur; Wojciechów


TECHNIK INFORMATYK – 351203

CoCon Systemy Komputerowe Grzegorz Korzeniowski; Olesno

P.P.H.U. “HELLUX” s.c.; Kuniów

Soft ware Test Group – Mariusz Dulski

Starostwo Powiatowe w Oleśnie

Urząd Miejski Olesno

Urząd Gminy Lasowice Wielkie

Urząd Gminy Ciasna

 

TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH  – 343404

Restauracja i Hotel „Alexandra”; Emilia Sklorz; Olesno

„Pod Lipą” Dewex z.o.o. Dariusz Wicher; Gorzów Śl.

P.H.U.P. „PAMAT” Ewa i Mirosław Wąsińscy;  Oleśnie

Eleonora Prochota GASTRONOMIA; KARCZMA MYŚLIWSKA; Lasowice Wielkie

PAŁAC PAWŁOWICE; PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „EWA”

Ewa Godyla; Kujakowice Górne

BEVER Sp. Z o.o. Hotel Bajka; Grodziec

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie

 

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE


BRANŻA MECHANICZNO- ELEKTRYCZNA


MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Wielobranżowa Usługowa Spółdzielnia Pracy w Oleśnie

AUTO-SERVICE KUBICA, GRONOWICE

Zakład  Mechaniki  Pojazdowej Dubiel  Adam w Karmonkach Nowych

„AUTO NAPRAWA – Restauracja Pojazdów”  Klohs   Johann

Mechanika Pojazdowa Gladys Henryk; Sieraków

"AUTO-PIOTR II"  Sklorz Piotr; Świercze

Zakład  Mechaniki  Pojazdowej Jurczyk Janusz; Boroszów

Mechanika Pojazdowa Piotr Flak; Kościeliska

Działalność  Usługowo-Handlowa Dominikowski Wojciech; Praszka

AUTO-SERWIS HUBERT NOWAK; Bierdzany

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "BAAG"  Renchen, Jończyk Sp.jawna; Olesno

ZAKŁAD TRANSPORTOWO USŁUGOWO HANDLOWY Michał Maźniak; Przystajń

MATUSEK AUTO SERVICE; Matusek Adrian; Olesno

Zakład Mechaniki Pojazdowej Matysik Rafał; Gronowice

Mechanika Pojazdowa Miska Marcin; Trzebiszyn

Zakład Mechaniki Pojazdowej Joachim Kiszel; Olesno

EUROMASTER OPONY BUNAR Buran Antoni; Lubliniec

Auto-Złom-Komis Mechanika i Blacharstwo Pojazdowe Edmund Kistela; Olesno

Zakład Mechaniki Pojazdowej Hajduk Piotr; Olesno

AUTO-NAPRAWA Włoch Joanna; Gorzów Śl.

PPHU "MAX" Gabriela Krawczyk; Krzepice

Zakład Mechaniki, Blacharstwa i Lakiernictwa Pojazdowego Matysik Ryszard; Olesno

Z.H.U. "Auto-Serwis-Części" s.c. Władysław i Marcin Mońka; Krzepice

PHU "INTERMOST" s.j. Olejnik Szydło Wróblewski; Wieluń


LAKIERNIK

Zakład Mechaniki, Blacharstwa i Lakiernictwa Pojazdowego Matysik Ryszard; Olesno

AUTO Szczuka Wacław Szczuka; Świercze

HTBM AUTO-LAKIERNIA Trocha Adam; Olesno

AUTO-RICO Damian Hadasik


ELEKTROMECHANIK

ZPUH "KLIMAT" Stefan Księżarek; Starokrzepice

Elektromechanika Samochodowa Adam Staroń; Olesno

Elektromechanika Pojazdowa Krzysztof Stępień; Panki

 

ŚLUSARZ

Opolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Opolu

Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Oleśnie

TECHSPOŻ Pietrzak Dariusz; Olesno


ELEKTRYK

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Alojzy Roj; Boroszów

Elektromatik Spółka z o.o. Radosław Gliński Stare Olesno

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "ELKOM" A. Małecki, N. Gabryś Sp.j.; Olesno

"LUMEN" Grzegorz Hadaś; Olesno

ENSBUD Zakład Elektroinstalacyjny Nowak Stefan; Świercze


MONTER ELEKTRONIK

CoCon Systemy Komputerowe Grzegorz Korzeniowski; Olesno

Biuro Usług Komputerowych „MEGA” Hubert Piątek; Olesno


BRANŻA BUDOWLANA


MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

Zakład  Malarsko-Tapeciarski Remontowo Budowlany Szropa Manfred; Łowoszów

„Bolek” Usługi malarsko - budowlane. Chuć Hubert; Kościeliska

Zakład  Malarsko Tapeciarski „MALEX” Andrzej Oblonk; Olesno

Zakład Usługowy Murarstwo – Tynkarstwo Ginter Bartyla; Olesno

„P.J. OBLONK” Paweł Oblonk; Wichrów

Zakład Malarsko-Tapeciarski i Wykończeniowy; Pierzyna Michał; Wojciechów

Usługi Ogólnobudowlane Jelonek Łukasz; Wędzina

Zakład Malarsko-Tapeciarski Kukuła Zdzisław; Olesno

"STAN-MAL" Zakład  Malarsko Tapeciarski Stanosek Krzysztof; Kościeliska

FIRMA GEMAL Gajdecka Edmund; Olesno

AD-BAU Świtała Artur; Wojciechów

Zakład Remontowo-Malarski Bawej Jan; Wachowice

„RAFMAL” Firma Malarsko- Tapeciarska i Remontowo- Budowlana Brzenska Rafał; Kościeliska

P.P.H.U. PRADELLA Krzysztof Pradella; Wachowice

Zakład Ogólnobudowlany Janusz Widawski; Sieraków


MURARZ – TYNKARZ

Zakład Usługowy Murarstwo – Tynkarstwo Ginter Bartyla; Olesno

Przedsiębiorstwo Budowlano-Modernizacyjno-Handlowe  "MODERN-BUD" s.c.

Edward i Marcin Strugała; Starokrzepice

Zakład Remontowo-Budowlany Hądzel Marian ; Olesno

Zakład Budowlano-Remontowy „MARBUD”; Ługi Radły

Usługi Remontowo Budowlane Jeziorek Waldemar; Wysoka

Firma Budowlana Henryk Kaczmarczyk; Borki Małe

Zakład Remontowo-Budowlany Kansy Roman; Wachów

"DROŚ-BUD" Rafał Droś; Starokrzepice


DEKARZ

ZUH Pokrycia Dachowe i Roboty Ogólnobudowlane „BARTYLA" Edward Bartyla

Zakład Dekarsko-Blacharski Dachbud Kiełbus Jarosław; Olesno

Blacharstwo-Dekarstwo Bernard Świgoń; Chudoba

Zakład Dekarsko-Blacharski Sygólka Stefan; Laskowice


CIEŚLA

Zakład Usługowo Handlowy „BARDORZ” Bardosz Alojzy; Kościeliska


MONTER SIECI, INSTALACJII URZĄDZEŃ SANITARNYCH

Usługi Wodno-Kanalizacyjne i CO Wilhelm Wengel;

Zakład Instalacji Sanitarnych i CO „Kalus”;Sowczyce

Zakład Instalacji Sanitarnej i CO Skorupa Piotr; Łomnica

Zakład Instalacji Sanitarnej i CO Sklorz Jerzy; Świercze

Zakład Instalacji Sanitarnej CO i Gazu Robory Ogólnobudowlane Skorupa Piotr; Łomnica


BRANŻA GASTRONOMICZNA


KUCHARZ

Hotel Olesno Gabriela Wiendlocha; Olesno

Restauracja i Hotel „Alexandra”; Emilia Sklorz; Olesno

P.H.U.P. „PAMAT” Ewa i Mirosław Wąsińscy w Oleśnie

Zajazd „Przystajń” s.c.; Przystajń

„Pod Lipą” Dewex z.o.o. Dariusz Wicher; Gorzów Śl.

Eleonora Prochota GASTRONOMIA; Lasowice Wielkie

Karczma Góralska "Izba Wiejska" Dawid Jonek

Opolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Opolu

Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Oleśnie

Restauracja w Starym Młynie Karolina Burda; Zbrosławice

Zakład Przetwórstwa Drobiowego P.P.H.U. "FEKS"; Mirowszczyzna

Firma Handlowo-Usługowe „AGEMART” s.c. Sergiusz Pilarz; Przystajń


CUKIERNIK

„Społem ” PSS w Oleśnie

Piekarstwo-Ciastkarstwo Kotarski Gerard Zębowice

Cukiernia Wrocławska s.c. Mencel; Olesno


PIEKARZ

„Społem ” PSS w Oleśnie

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Włodzimierz Skrzydeł; Przystajń


WĘDLINIARZ

„Społem ” PSS w Oleśnie


BRANŻA USŁUGOWA


FRYZJER

Zakład Fryzjerski Hubert Brodacki; Olesno

Zakład Fryzjerski Buczek Renata; Olesno

Zakład  Fryzjerski Bagińska Bronisława; Gorzów Śl.

Zakład Fryzjerski Macioł Sylwia; Olesno

Salon Fryzjerski "Margo" Małgorzata Hanuszkiewicz; Olesno

Salon Fryzjersko-kosmetyczny "LOOK" Beata Dawid; Rzędów

Salon Fryzjerski Damsko-Męski Katarzyna Kulejewska; Olesno

Salon Fryzjerski Staszewski Hairdesign; Piotr Staszewski; Gorzów Śl.

Zakład Fryzjerski Resner Urszula; Kluczbork

Salon Fryzjerski Justyna Białas; Olesno

Studio Fryzjerskie Janik Danuta; Olesno

Salon Fryzjerski "SPATIS" Patrycja Sigmund-Pluta; Olesno


SPRZEDAWCA

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „JOKIEL”; Olesno

PH prima Jacek Goł; Olesno

"Clarissa" Sklep Firmowy Sylwia Zienterska; Opole; Olesno

SKLEP „TARGET”; Olesno

PPHU DASTA STASIAK DANUTA; jANINÓW

Sklep Odzieżowy "Paryżanka" Edyta Pychyńska; Olesno

„Społem ” PSS w Oleśnie

PPHU Ares Sp z o.o. Arnold Dombek; Dobrodzień

Sklep Obuwniczo Przemysłowy Małgorzata Krajewska-Smolarek; Wieluń

„FRAPO-DYSTRYBUCJA” sp. z.o.o.; Konin  (POLOmarket)

Sklep GRACJA Mariusz Matusiak; Gorzów Śl.

Firma Handlowa "EWA" Mirosław Wąsiński; Olesno

F.H. ANGELLA S.C. Renata Goł; Olesno

Firma Handlowa BUT-GAL Renata Goł; Olesno

SKLEP SPOŻYWCZO-MIĘSNY Bogumiła Wilk; Wręczyca

SKLEP ROLNO-OGRODNICZY Wojciech Patorski; Kłobuck

Przedsiębiorstwo Handlowe MODEO s.c. Krzysztof Matusiak; Olesno


STOLARZ

„PIGŁO-MEBEL" Pigło Adam; Grodzisko

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "Meble Pyka" s.j.; Olesno

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Kniejski Artur; Olesno

Stolarstwo  Usługowo-Produkcyjne Gaden Jerzy; WYSOKA

Stolarstwo Usługowo-Produkcyjne  "Hart" Giza Roman; Borki Wielkie

Stolarstwo Meblowo-Budowlane Jeziorek Waldemar; Wachowice

Zakład Stolarski Świtała Damian; Sternalice

Zakład Stolarski „Telma” Telęga Józef; Panki

P.P.H.U. NOR-MEBEL Norbert Bohm; Jeżowa

Opolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Opolu

Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Oleśnie


TAPICER

Spółdzielnia Inwalidów „Odrodzenie"; Olesno

Zakład Produkcyjno-Usługowy "TAPICER" Pakuła Grzegorz; Ligota Oleska

ROLNIK

Gospodarstwo Rolne Jeziorowska Jadwiga; Wachowice

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl