Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 15 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Projekty - 2017


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 1769354

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 91 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

WYKAZ WYCHOWAWCÓW I NAUCZYCIELI

UCZĄCYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/ 2017


KLASY I

1ie - p. Zygfryd Kulig

1kh - p. Brygida Libera

1tb - p. Grażyna Chlebowska 

1a- p. Oktawia Gruca

1b - p. Monika Michnik

1c - p. Dariusz Rozik


KLASY II

2eb - p.  Joanna Krawczyk

 2kh - p.  Wioletta Wachecka

 2ti- p.  Paweł Marciniszyn

2a - p.  Roman Wolny

 2b - p.  Patrycja Prukop

 2c - p.  Jarosław Łęgosz

2d - p.  Krzysztof Antonowicz


KLASY III

3eb - p. Renata Jerka

3ih - p. Jacek Zawierucha

3tk- p. Magdalena Piastowska

3a - p. Andrzej Koprowski

3b - p. Wojciech Motus

3c - p. Joanna Bryła


KLASY IV

4ib - p. Joanna Sykulska

4kh - p. Zygfryd Lukosik

4te- p. Andrzej Suder




Nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Roku Szkolnym 20016/2017

branża ekonomiczna

Andrzej Koprowski

Zygfryd Lukosik

Aneta Ulbrich

Brygida Libera

Sylwia Cieśla

branża elektroniczna

Jarosław Łęgosz

Zygfryd Kulig

Józef Wystrychowski

Jarosław Ośródka

branża budowlana

Monika Michnik

Joachim Rataj

Grażyna Chlebowska

branża informatyka

Joanna Bryła

Wojciech Motus

Paweł Marciniszyn

żywienie

Magdalena Piastowska

Wioletta Wachecka

Wiesława Kuchta

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących

matematyka

Joanna Sykulska

Patrycja Prukop

Sylwia Cieśla

chemia

Sabina Zaręba

pedagog szkolny

Wiesława Galus

wychowanie fizyczne

Katarzyna Derkowska

Jacek Zawierucha

Dariusz Rozik

Krzysztof Antonowicz

język niemiecki

Urszula Marciniszyn

Anna Bednarek

Katzrzyna Derkowska

Oktawia Gruca

Aneta Edelman

fizyka

  Joanna Bryła

język polski

Beata Szymczak

Renata Jerka

Katarzyna Wiecha

Joanna Krawczyk

geografia

Marzena Zug

Edukacja dla bezpieczeństwa

Andrzej Suder

język angielski

Roman Wolny

Iwona Staszel

Dawid Szropa

Biblioteka

Renata Jerka

Beata Szymczak

historia

Horst Chwałek

Joanna Krawczyk

Andrzej Suder

Krzysztof Antonowicz

przedmioty zawodowe

Józef Gallus

Biologia

Alina Zdańska-Piszczek

religia

ks. Łukasz Żaba

Sebastian Jokiel

Klaudia Gajdecka

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl