Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2760991

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 
Jan Leśniak


Ukończył  szkołę w roku szkolnym 1975/1976 w zawodzie mechanik obróbki skrawaniem

Obecnie:  pracuje jako nauczyciel przedmiotów zawodowych z branży ekonomicznej w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących.


Wspomina swoją szkołę :  „Gdy po latach wspomina się swoją szkołę, to trudno nie poddać się emocjom. Z perspektywy czasu wszystkie przeżycia i sytuacje, które wówczas przeżywaliśmy, dzisiaj widzimy w innym świetle.

Szczególnie w pamięci utkwiły mi lekcje rysunku technicznego, które prowadził p. profesor Jerzy Skuła. Wymagania, które przed nami stawiał, wydawały nam się nie do przebrnięcia. Ale gdy już „zaliczyliśmy” określony materiał i oceny były już wystawione, z każdego schodziło to przysłowiowe powietrze. Nie było „zmiłuj się „.

Również serdecznie wspominam lekcje wychowania fizycznego, które prowadził p. profesor Kazimierz Rutkowski. Duże wymagania wobec ucznia, a jednocześnie przyjacielskie podejście sprawiały, że chętnie zostawaliśmy po lekcjach, ćwiczyliśmy na SKS – ach.

 
Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl