Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 26 Wrzesień 2017    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian

Członkowie Prezydium Komitetu Rodzicielskiego działającego przy ZSZ Olesno

Opracowała: Renata Jerka

Rok Szkolny 1965/1966; 1966/1967


  1. Ignacy Pokorski
  2. Engelbert Woś
  3. Jan Pawelec
  4. Michał Lipiński


 

Rok Szkolny 1968/1969

 

  1. Norbert Plewnia
  2. Józefa Pasternak

 

Rok Szkolny 1972/1973; 1973/1974

 

  1. Ludwik Szkalny
  2. Ryszard Olszewski
  3. Antoni Skoczylas
  4. Maria Bajer
  5. Stefania Musiał

 

Rok Szkolny 1974/1975

 

  1. Ryszard Olszewski
  2. Stanisława Piszczyk
  3. Wojciech Ostrowski
  4. Maria Bajer
  5. Maria Zalewska
  6. Stanisław Najwer
  7. Marta Piksa

 

Rok Szkolny 1975/1976

 

  1. Wojciech Ostrowski
  2. Paweł Błaszczyk
  3. Stanisława Piszczyk
  4. Marta Piksa
  5. Stanisław Najwer
  6. Maria Zalewska
  7. Jan Rabiega
  8. Jan Gąsior
  9. Jadwiga Owczarska

 

Rok Szkolny 1977/1978

 

  1. Wojciech Ostrowski
  2. Paweł Błaszczyk
  3. Krystyna Szwarc
  4. Romuald Krzyczkowski
  5. Jan Gąsior
  6. Jadwiga Owczarska
  7. Łucja Żmudzińska

 

Rok Szkolny 1978/1979

 

  1. Romuald Krzyczkowski
  2. Hildegarda Dworaczek
  3. Marta Piksa
  4. Anna Białek
  5. Wacław Hanuszkiewicz
  6. Zenobia Kandziora
  7. Alojzy Prochota
  8. Tadeusz Księżarek
  9. Wilhelm Jurczyk
  10. Maria Gunter

 

Rok Szkolny 1979/1980

 

  1. Romuald Krzyczkowski
  2. Hildegarda Dworaczek
  3. Anna Białek
  4. Zenobia Kandziora
  5. Alojzy Prochota
  6. Małgorzata Danielczok
  7. Wilhelm Jurczyk

 

Rok Szkolny 1980/1981; 1981/1982

 

  1. Romuald Krzyczkowski
  2. Renata Wojewódka
  3. Leokadia Reszko

 

Rok Szkolny 1983/1984; 1984/1985

 

  1. Krystyna Niewiadomska
  2. Wacław Hanuszkiewicz
  3. Walenty Jurczyk
  4. Renata Wojewódka
  5. Teresa Sadek

 

Rok Szkolny 1985/1986

 

  1. Teresa Górna
  2. Genowefa Myślińska
  3. Teresa Sadek
  4. Wacław Hanuszkiewicz
  5. Wiesław Szydło

 

Rok Szkolny 1986/1987

 

  1. Teresa Górna
  2. Teresa Sadek
  3. Genowefa Myślińska
  4. Bożena Piskorska
  5. Walenty Jurczyk
  6. Wiesław Szydło

 

Rok Szkolny 1987/1988

 

  1. Teresa Górna
  2. Maria Kuc
  3. Bożena Piskorska
  4. Jan Mencel
  5. Henryk Pacek
  6. Wiesław Szydło

 

Rok Szkolny 1988/1989

 

  1. Teresa Górna
  2. Maria Kuc
  3. Bożena Piskorska
  4. Jan Mencel
  5. Henryk Panek
  6. Krystyna Adamczyk

 

Rok Szkolny 1989/1990

 

  1. Maria Kuc
  2. Eugeniusz Wieczorek
  3. Bożena Piskorska
  4. Jan Mencel
  5. Lech Kasperkiewicz

 

Rok Szkolny 1990/1991

 

  1. Eugeniusz Wieczorek
  2. Adela Gnoińska
  3. Bożena Piskorska
  4. Wanda Duda
  5. Irena Gnot
  6. Lech Kasperkiewicz

 

Rok Szkolny 1991/1992; 1992/1993

 

  1. Eugeniusz Wieczorek
  2. Adela Gnoińska
  3. Maria Gałęziak
  4. Wanda Duda
  5. Irena Gnot
  6. Lech Kasperkiewicz

 

Rok Szkolny 1993/1994

 

  1. Zofia Piszczatowska
  2. Adela Gnoińska
  3. Maria Gałęziak
  4. Jan Sadek
  5. Irena Gnot
  6. Henryk Małysa
  7. Lech Kasperkiewicz
  8. Małgorzata Musiał

 

Rok Szkolny 1994/1995; 1995/1996

 

  1. Zofia Piszczatowska
  2. Adela Gnoińska
  3. Maria Gałęziak
  4. Jan Sadek
  5. Irena Gnot
  6. Henryk Małysa

 

Rok Szkolny 1996/1997; 1997/1998

 

  1. Zofia Piszczatowska
  2. Henryk Małysa
  3. Maria Żwaka
  4. Irena Żołędź
  5. Antoni Krzemiński
  6. Gertruda Waroch
  7. Małgorzata Krawczyk

 

Rok Szkolny 1998/1999; 2000/2001

 

  1. Zofia Kotara
  2. Maria Żwaka
  3. Dorota Kopel
  4. Bernard Kandora
  5. Antoni Krzymiński
  6. Zdzisław Pilarz
  7. Agnieszka Meinhardt

 

Rok Szkolny 2001/2002

 

  1. Zofia Kotara
  2. Maria Męzik
  3. Dorota Kopel
  4. Ewa kamińska
  5. Antoni Krzymiński
  6. Zdzisław Pilarz
  7. Bernard Kandora

 

Rok Szkolny 2002/2003

 

  1. Zofia Kotara
  2. Maria Męzik
  3. Ewa Kamińska
  4. Dorota Kopel
  5. Antoni Krzymiński
  6. Zdzisław Pilarz
  7. Renata Garbaciok
  8. Ingrida Miska

 

Rok Szkolny 2003/2004

 

  1. Kornelia Borys
  2. Maria Męzik
  3. Elżbieta Fuss
  4. Ewa Kamińska
  5. Sabina Jelonek
  6. Dorota Kopel
  7. Ingrida Miska

 

Rok Szkolny 2004/2005

 

  1. Maria Męzik
  2. Elżbieta Fuss
  3. Ewa Kamińska
  4. Sabina Jelonek
  5. Dorota Kopel
  6. Ingrida Miska

 

Rok Szkolny 2005/2006

 

  1. Maria Męzik
  2. Dorota Kopel
  3. Elżbieta Fuss
  4. Ryszard Olczyk
  5. Elżbieta Jankowska
  6. Sabina Jelonek

 

Rok Szkolny 2006/2007

 

  1. Krystyna Mackiewicz
  2. Honorata Grajcar
  3. Elżbieta Fuss
  4. Małgorzata Kapuścik

 

Rok Szkolny 2007/2008; 2008/2009

 

  1. Krystyna Mackiewicz
  2. Honorata Grajcar
  3. Małgorzata Kapuścik
  4. Bogdan Kamuś

 

Rok Szkolny 2009/2010

 

  1. Krystyna Mackiewicz
  2. Honorata Grajcar
  3. Małgorzata Kapuścik
  4. Urszula Prochota

 

Rok Szkolny 2010/2011; 2011/2012

 

  1. Beata Jeziorowska
  2. Aurelia Robok
  3. Małgorzata Kapuścik
  4. Urszula Prochota

 

Rok Szkolny 2012/2013

 

  1. Beata Jeziorowska
  2. Aurelia Robok
  3. Barbara Morawiak
  4. Urszula Prochota

 

Rok Szkolny 2013/2014

 

  1. Beata Jeziorowska
  2. Krystyna Panicz
  3. Barbara Morawiak
  4. Zygfryd Huć

 

Rok Szkolny 2014/2015; 2015/2016

 

  1. Bogdan Syrek
  2. Krystyna Panicz
  3. Barbara Morawiak
  4. Zygfryd Huć


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl