Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 18 Październik 2017    |    Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 1652184

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Lista zakładów - Technikum

PRAKTYKA ZAWODOWA

Uczniowie naszej szkoły odbywają praktykę zawodową w wiodących zakładach na terenie powiatu oleskiego i poza nim, np.:


Zawody budowlane

1

Zakład Usługowy Murarstwo-Tynkarstwo „Ginter Bartyla” Olesno;

2

Przedsiębiorstwo Budowlane „MODERN-BUD” s.c; Starokrzepice

3

Zakład Usługowo Handlowy „Bartyla”; Chudoba

4

Zakład Usługowo-Handlowy „DOMOS” Krzysztof Libera; Olesno;

5

Zakład Murarski „Henryk Kaczmarczyk”; Borki Małe

6

Zakład Remontowo-Budowlany Marian Hądzel; Olesno;

7

Zakład Budowlany „Waldemar Jeziorek”; Wysoka

8

Zakład Ogólnobudowlany – Urszula Widawska; Sieraków

9

Zakład Budowlano-Remontowy „Marbud” - Józef Marek; Ługi Radły

10

Zakładem Usługowo-Handlowym „BARDORZ”; Kościeliska

11

Zakład Usługowy Ciesielsko–Ogólnobudowlany – Józef Wróbel; Kościeliska

12

Zakład ”DROŚ BUD”; Rafał Droś; Starokrzepice

13

DACHBUD  Zakład Dekarsko-Blacharski; Kiełbus Jarosław; Olesno

14

Zakład Instalacji Sanitarnej i CO Jerzy Sklorz; Świercze

15

Zakład Instalacji Sanitarnych i CO „Kalus”; Grzegorz Kalus; Sowczyce

16

BOLEK  Usługi  Malarsko-Budowlane Hubert Chuć; Kościeliska

17

Zakład Malarsko-Tapeciarski Piontek Alojzy; Bodzanowice

18

MALEX  Zakład Malarsko-Tapeciarski  Oblonk Andrzej, Olesno

19

Zakład Malarsko-Tapeciarski Zdzisław Kukuła; Olesno

20

Zakład Malarsko-Tapeciarski i Remontowo Budowlany Manfred Szropa; Łowoszów


W zawodzie kucharz małej gastronomio i kucharz

1

Restauracja i Hotel „ALEKSANDRA”; Olesno

2

HOTEL OLESNO;  ul. Krzywa 1; Olesno

3

Zespół Opieki Zdrowotnej  - Szpital w Oleśnie;

4

P.H.U.P. „PAMAT” w Oleśnie;

5

„DEWEX”  Sp z o.o. „Restauracja pod Lipą”;  Gorzów Śl.

6

PSO „MASKPOL” SA w Konieczkach;

7

Zajazd „Przystań”   S.R. Kierat Sp. J.; Przystajń

8

Eleonora Prochota „Gastronomia”; „Karczma Myśliwska” w Szumiradzie

9

Hotel Pawłowice; Ewa i Beniamin Godyla, Pawłowice


W zawodzie sprzedawca i handlowiec

1

Powszechna Spółdzielnia Spożywców „SPOŁEM” w Oleśnie

2

Okręgowa Spółdzielnia  Mleczarska; Wilhelm Beker; Olesno

3

Spółdzielnią Handlową „ROLNIK”; Olesno

4

ARES Przdsiębiortswo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne; Olesno

5

AS  P.H.U. Sławomir Panek; Kozłowice

6

Firma Handlowa ANGELLA  s.c.; Olesno

7

JOKIEL Firma Handlowo-Usługowa; Olesno

8

Kwiaciarnia  VIOLA; Olesno

9

MODEO s.c. Przedsiębiorstwo Handlowe; Gorzów Śl.; Olesno

10

URSZULA Firma Handlowo-Usługowa; Olesno

11

PANDA  Spółka Handlowa; Olesno

12

TARGET  Sklep Wielobranżowy; Olesno

13

GLOBUS  Sklep Wielobranżowy; Olesno

14

BOMARK  P.P.H.U. H. Hamela, J. Sowiźrał, R. Hamela  Sp.j.; Olesno

15

BUT-GAL  Firma Handlowa  Renata Goł; Olesno

16

Kancelaria Finansowo-Księgowa „Expert”; Ewa Chęcińska; Olesno

17

Biuro Rachunkowe ”JAŚKO”; Janina Andryszczak; Olesno

18

Zakład Usługowo Handlowy „Bartyla”; Chudoba

19

P.P.H.U. „LUX DACH” Krystyna Świgoń; Olesno

20

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

21

Urzędem Miejskim w Oleśnie

22

Starostwo Powiatowe w Oleśnie

23

ING BANK ŚLĄSKI S.A.; odział w Oleśnie

24

Bank Spółdzielczy w Zawadzkiem, Oddział Olesno

25

Gminna Spóldzielnia  „Samopomoc Chłopska” w Radłowie


W zawodzie technik mechanik

1

Elektromechanika Samochodowa  Adam Staroń; Olesno

2

AUTO-ZŁOM-KOMIS Mechanika i Blacharstwo Pojazdowe Edmund Kistela; Olesno

3

HTBM  Trocha Helmut; Borki Małe

4

AUTO-SERWIS-CZĘŚCI  s.c. Władysław i Marcin Mońka; Krzepice

5

AUTO NAPRAWA - Restauracja Pojazdów Klohs Johann; Ligota Oleska

6

Zakład Mechaniki Pojazdowej Adam Dubiel; Karmonki Nowe

7

Zakładem Mechaniki Pojazdowej Blacharstwo i Lakiernictwo; Waldemar Kupski; Jamy

8

Wielobranżowa Usługowa Spółdzielnia Pracy w Oleśnie

9

Mechanika Pojazdowa;  Jurczyk Janusz; Olesno

10

Zakład Mechaniki  Pojazdowej Blacharstwa i Lakiernictwa; Ryszard Matysik, Olesno

11

AUTO Szczuka; Olesno

12

BAAG Przedsiębiorstwo Handlowe-Usługowe  Renchen, Jończyk  Sp.j.; Olesno


W zawodzie technik elektronik

1

MEGA  Biuro Usług Komputerowych Hubert Piątek; Olesno

2

CoCon Systemy Komputerowe, Korzeniewski Grzegorz; Olesno

3

INTERKA” s.c.; Tomasza Gowina i Tomasza Respondka; Olesno

4

Elektromechanika Samochodowa;  Adam Staroń; Olesno

5

PUHP „ELKASS”; Sławomir Siódmak; Olesno

6

Oras Olesno Sp. z o.o. w Oleśnie

7

P.H.U. „ALDERAN”; Arkadiusz Kowalczyk; Kluczbork

8

Zakładem Elektromechaniki i Instalacji Elektrycznej  Alojzy Roj; Boroszów

 9

„PROCESOREK” Marek Jurczok; Gorzów Śl.

10

P.P.H.U. „ELMIR” Mieczysław Nahajowski; Lubliniec


W zawodzie technik informatyk

1

MEGA Biuro Usług Komputerowych; Hubert Piątek; Olesno

2

CoCon Systemy Komputerowe; Korzeniewski Grzegorz; Olesno

3

INTERKA” s.c.; Tomasz Gowin i Tomasz Respondek; Olesno

4

PUHP „ELKASS” Sławomir Siódmak; Olesno

5

P.H.U. „ALDERAN”; Arkadiusz Kowalczyk; Kluczbork

6

Zakładem Fotograficznym „Foto fax”; Olesno

7

Las-Form” Sp. z o.o.; Olesno

8

ODRODZENIE  Spółdzielnia Inwalidów w Oleśnie

9

P.P.H.U. FENIKS s.c.; Wojciech Felisiak; Praszka

10

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

11

Urzędem Miejskim w Oleśnie

12

Starostwo Powiatowe w Oleśnie



Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl