Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 15 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Projekty - 2017


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 1769333

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 96 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Lista zakładów - ZSZ

ZAJĘCIA  PRAKTYCZNE

Uczniowie naszej szkoły odbywają zajęcia praktyczne w wiodących zakładach na terenie powiatu oleskiego i poza nim, np.:


Zawody budowlane

1

Zakład Usługowy Murarstwo-Tynkarstwo „Ginter Bartyla” Olesno;

2

Przedsiębiorstwo Budowlane „MODERN-BUD” s.c; Starokrzepice

3

Zakład Usługowo Handlowy „Bartyla”; Chudoba

4

Zakład Usługowo-Handlowy „DOMOS” Krzysztof Libera; Olesno;

5

Zakład Murarski „Henryk Kaczmarczyk”; Borki Małe

6

Zakładem Usługowo-Handlowym „BARDORZ”; Kościeliska

7

Zakład Remontowo-Budowlany Marian Hądzel; Olesno;

8

Zakład Budowlany „Waldemar Jeziorek”; Wysoka

9

Zakład Ogólnobudowlany – Urszula Widawska; Sieraków

10

Zakład Budowlano-Remontowy „Marbud” - Józef Marek; Ługi Radły

11

Zakład Usługowy Ciesielsko–Ogólnobudowlany – Józef Wróbel; Kościeliska

12

Zakład ”DROŚ BUD” Rafała Drosia; Starokrzepice

13

Blacharstwo-Dekarstwo Bernard Świgoń; Chudoba

14

DACHBUD  Zakład Dekarsko-Blacharski Kiełbus Jarosław; Olesno

15

Usługi Wodno-Kanalizacyjne i C.O.  Wilhelm Wengel


W zawodzie malarz-tapeciarz

16

BOLEK  Usługi  Malarsko-Budowlane Hubert Chuć; Kościeliska

17

MALEX  Zakład Malarsko-Tapeciarski  Oblonk Andrzej, Olesno

18

Zakład Malarsko-Tapeciarski Zdzisław Kukuła; Olesno

19

Zakład Malarsko-Tapeciarski i Remontowo Budowlany Manfred Szropa; Łowoszów

20

Zakład Malarsko Tapeciarski Rafał Zawierucha; Olesno







W zawodzie kucharz małej gastronomio i kucharz


Restauracja i Hotel „ALEKSANDRA”; Olesno

2

HOTEL OLESNO;  ul. Krzywa 1; Olesno

3

Zespół Opieki Zdrowotnej  - Szpital w Oleśnie;

4

P.H.U.P. „PAMAT” w Oleśnie;

5

„DEWEX”  Sp z o.o. „Restauracja pod Lipą”;  Gorzów Śl.

6

PSO „MASKPOL” SA w Konieczkach;

7

Zajazd „Przystań”   S.R. Kierat Sp. J.; Przystajń

8

Eleonora Prochota „Gastronomia”; „Karczma Myśliwska” w Szumiradzie


W zawodzie sprzedawca i handlowiec

1

Powszechna Spółdzielnia Spożywców „SPOŁEM” w Oleśnie

2

ARES Przdsiębiortswo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne; Olesno

3

AS  P.H.U. Sławomir Panek; Kozłowice

4

Firma Handlowa ANGELLA  s.c.; Olesno

5

Firma Handlowa NOVA Katarzyna Kubacka; Olesno

6

JOKIEL Firma Handlowo-Usługowa; Olesno

7

Kwiaciarnia  VIOLA; Olesno

8

MODEO s.c. Przedsiębiorstwo Handlowe; Gorzów Śl.; Olesno

9

URSZULA Firma Handlowo-Usługowa; Olesno

10

PANDA  Spółka Handlowa; Olesno

11

PPHU  KŁOS Spółka Cywilna; Ewa i Benjamin Godyla, Kujakowice Górne

12

TARGET  Sklep Wielobranżowy; Olesno

13

GLOBUS  Sklep Wielobranżowy; Olesno

14

BOMARK  P.P.H.U. H. Hamela, J. Sowiźrał, R. Hamela  Sp.j.; Olesno

15

BUT-GAL  Firma Handlowa  Renata Goł; Olesno


W zawodzie mechanik pojazdów samochodowych

1

AUTO-ZŁOM-KOMIS Mechanika i Blacharstwo Pojazdowe Edmund Kistela; Olesno

2

AUTO-SERWIS-CZĘŚCI  s.c. Władysław i Marcin Mońka; Krzepice

3

Elektromechanika Samochodowa  Adam Staroń; Olesno

4

AUTO NAPRAWA - Restauracja Pojazdów Klohs Johann; Ligota Oleska

5

Wielobranżowa Usługowa Spółdzielnia Pracy w Oleśnie

6

Zakład Mechaniki Pojazdowej Adam Dubiel; Karmonki Nowe

7

HTBM  Trocha Helmut; Borki Małe

8

P.H.U. Auto-Komplex im H. Stampskiego; Grodzisko

9

Mechanika Pojazdowa  Jurczyk Janusz; Olesno

10

Zakład Mechaniki  Pojazdowej Blacharstwa i Lakiernictwa; Ryszard Matysik, Olesno

11

AUTO Szczuka; Olesno

12

BAAG Przedsiębiorstwo Handlowe-Usługowe  Renchen, Jończyk  Sp.j.; Olesno


W zawodzie fryzjer

1

Zakład Fryzjerski Brodacki Hubert; Olesno

2

Zakład Fryzjerski Macioł Sylwia; Olesno

3

Salon Fryzjerski Damsko-Męski, Katarzyna Kulejewska; Olesno

4

FHU VENUS  Salon Urody; Olesno

5

Salon Fryzjerski Renata Buczek, Olesno


W zawodzie stolarz

1

HART  Zakład Usługowo-Produkcyjny Roman Giza; Borki Wielkie

2

ODRODZENIE  Spółdzielnia Inwalidów; Olesno

3

Stolarstwo Meblowe Usługowo-Produkcyjne Rudolf Bondza; Olesno

4

Stolarstwo Usługowo-Produkcyjne Gaden Jerzy; Wysoka

5

STYL-MEBEL  Zakład Stolarski Sroka Marcin; Olesno

6

P.P.H.U.  NOMAR-MEBLE  Macioł Norbert; Radłów

7

Zakład Stolarski  Kulesa Franciszek; Kościeliska

8

Zakład Stolarsko-Organomistrzowski LIG-STOLORGAN Piotr Gielsok; Ligota Sternalicka;

9

Zakład Stolarski; Świtała Damian; Sternalice

10

MEBLE PYKA Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe; Aleksander Pyka; Olesno


W zawodzie monter elektronik

1

MEGA  Biuro Usług Komputerowych Hubert Piątek; Olesno

2

CoCon Systemy Komputerowe,Korzeniewski Grzegorz; Olesno

3

PUHP „ELKASS”; Sławomir Siódmak; Olesno


W zawodzie tapicer

1

ODRODZENIE  Spółdzielnia Inwalidów w Oleśnie

2

TAPICER Zakład Produkcyjno-Usługowy Grzegorz Pakuła; Ligota Oleska

3

TAPICERSTWO  Handel Artykułami Przemysłowymi Stefan Koślik; Przystajń




W zawodzie piekarz-cukiernik

1

Piekarnia „Kuzaj Jan”; Wojciechów

2

Piekarnia u Marcina  „Marcin Brzenska”; Wysoka

3

Cukiernia Wrocławska „Jan Mencel”; Olesno




W innych zawodach

1

Zakład Ślusarsko Kotlarski Walter Brzytwa; Wojciechów

2

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Montażowe TECHSPOŻA. Pietrzak; D.Pietrzak; R. Pietrzak; Olesno

3

„Eltechlen” – Marian Kulik; Lubliniec






Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl