Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 20 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2742783

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

mł. bryg. Marek Kucharczyk


mł. bryg. Marek Kucharczyk

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1985/1986 w   zawodzie  stolarza.

Obecnie: pełni obowiązki Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnie.Wspomina swoją szkołę :  Lata spędzone w ZSZ w Oleśnie wspominam bardzo miło            i z sentymentem. Były to lata mojej młodości i wkraczania w dorosłe życie. W szkole spotkałem wielu wspaniałych ludzi, kolegów i pedagogów. Zawsze pociągał mnie sport             i miałem to szczęście, że spotkałem takich nauczycieli jak Panowie Kaniuka i Muszyński. Mile wspominam swoją wychowawczynię Panią Prandzioch, choć nie należałem do pokornych uczniów, zawsze potrafiliśmy znaleźć kompromis. Z kolegami i koleżankami miałem bardzo dobry kontakt, z niektórymi spotykam się do dziś. Na większości zajęć w jednej ławie siedzieliśmy z Jackiem Bajorem, kolegą jeszcze ze szkoły podstawowej. Niedoceniane dziś szkoły zawodowe były wspaniałym miejscem rozwoju dla młodych ludzi, gdyż zdobywało się kompleksową wiedzę teoretyczną popartą praktyką. Każdy człowiek dążący do osiągnięcia wytyczonego sobie celu, jeżeli jest konsekwentny i spotyka na swojej drodze wspaniałych ludzi, prędzej czy później ten cel osiągnie.

Ja miałem to szczęście, że takich ludzi spotkałem.

 Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl