Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2400066

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

IX Forum Ekonomiczne Kooperacja 2017.

29 listopada 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Oleśnie odbyło się IX Forum Ekonomiczne Kooperacja 2017.  Forum Ekonomiczne łączyło kilka stref biznesu i lokalnej gospodarki.  Lokalni przedsiębiorcy jednocześnie prezentowali maszyny, technologię, produkty i prowadzi rekrutację pracowników.  Anna Skibińska z 3 kh, Krzysztof Brzezina i Dawid Lizurek z 4 eb wzięli udział w rozmowach kwalifikacyjnych oraz w debacie  pod nazwą “Kultura organizacyjna w czasach niedoboru pracowników”, którą prowadził dr Luk Palmen – InnoCo Gliwice. W ciekawej debacie, prezentując firmy lokalne uczestniczyli  także Kinga Hęcińska z Oras Olesno, Radosław Gliński z Netecs Stare Olesno oraz Paweł Miozga z Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości. Młodzież była świadkiem ważnego wydarzenia jakim jest wręczenie "Pereł Powiatu Oleskiego".Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl