Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Marty, Marcina, Rafała

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Projekty - 2017


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2325752

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Spotkanie Jasełkowe

Tradycyjnie, tuż przed świętami uczniowie, nauczyciele i pracownicy ZSZ w Oleśnie spotykają się na szkolnym przedstawieniu jasełkowym. W piątek,  22 grudnia, w dużej Sali Miejskiego Domu Kultury mieliśmy okazję podziwiać przedstawienie przygotowane pod kierunkiem pań Beaty Szymczak, Sylwii Cieśli oraz pana Sebastiana Jokiela. Zabawna historia, w której bohaterami były anioły, diabły, pasterze, trzej królowie, ale również król Herod i śmierć, dostarczyła widzom dużo radości, ale też w humorystyczny i umoralniający zarazem sposób wprowadziła w atmosferę zbliżających się świąt. Przy takiej okazji nie mogło zabraknąć również  przepięknych kolęd i pastorałek, które  chwytały za serce i pozytywnie nastrajały. Była to też okazja do tego, aby przyjrzeć się  talentowi aktorskiemu i wokalnemu naszych uczniów. To niesamowita ekipa młodych ludzi, którzy wykazali się wielkim talentem i zdolnościami aktorskimi, a także ogromnym zdyscyplinowaniem, w trwających prawie przez dwa miesiące  żmudnych przygotowaniach i próbach. Efekt końcowy, czyli  premiera  spektaklu, przerosły najśmielsze oczekiwania organizatorów.  Spotkanie jasełkowe było także okazją do rozstrzygnięcia corocznego konkursu na świąteczne wypieki. Konkurs przygotowały panie Magdalena Piastowska, Iwona Krupa oraz Wioletta Wachecka. W tym roku I  miejsce zdobyły  uczennice z   klasy III kh- Aleksandra Plewińska, Dominika Witek, Karolina Ochman, drugie miejsce przypadło Irenie Juszczak i Weronice Kierat z   klasy II kh, zaś III  miejsce zajęła Aneta Klima i Gabriela Dwornicka z  klasy I kh. Podobnie jak w latach ubiegłych wręczone zostały także stypendia przyznawane przez Stowarzyszenie Przyjaciół ZSZ. W tym roku za szczególne osiągnięcia stypendium otrzymał  uczeń 3 klasy zasadniczej szkoły zawodowej Patryk Kościelny oraz uczennica z  IV  klasy technikum Dorota Kistela.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl