Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 21 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2482927

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Wyjazd do Krakowa

W dniu 30 stycznia 2018 r. 27 uczniów naszej szkoły biorących udział w zajęciach pozalekcyjnych z matematyki w ramach projektu „Eksperyment – najlepsza droga do wiedzy II” wraz z nauczycielkami p. Joanną Sykulską i p. Patrycją Prukop wybrało się na wycieczkę do Krakowa. Uczestniczyli tam w zajęciach pn. „Przemierzyć Kraków” jako uzupełnienie wiedzy w ramach zajęć pozalekcyjnych. Trasa obejmowała: Wzgórze Wawelskie, ul. Kanoniczną, Pl. Marii Magdaleny, ul. Grodzką, Franciszkańską, Wiślaną oraz Dzielnicę Uniwersytecką i Rynek. Uczniowie otrzymali od pani przewodnik karty pracy z licznymi zadaniami z zakresu matematyki, geografii, a nawet historii. Po smacznym obiedzie zwiedziliśmy Muzeum Czapskiego. Mimo bardzo wietrznej pogody wszyscy w dobrych nastrojach wrócili w godzinach wieczornych do Olesna.

zobacz zdjęcia >>>

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl