Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 22 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Marta, Małgorzata, Piotr

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2482964

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Dni otwarte w Aludesign

6 lutego 2018 r.  grupa uczniów z 1a i 3a odwiedziła firmę Aludesign w Oleśnie. Firma Aludesign zajmuje się projektowaniem i konstruowaniem  form oraz produkcją i obróbką detali, głownie dla przemysłu meblowego, odlewanych z aluminium.

Uczniowie  poznali kompleksowo zakres prac wykonywanych w tej firmie,  począwszy od budowy form, skończywszy na gotowych, dopracowanych do ostatniego szczegółu, detalach mebli  czy nawet elementu dekoracyjnego do samochodu marki Bentley. Jednak głównym celem wizyty było wskazanie uczniom możliwości podjęcia pracy w tym zakładzie.


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl