Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 18 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, Maksym, Bernadeta

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2478248

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Targi Edukacyjne w Pankach i Krzepicach

We wtorek 24 kwietnia odbyły się targi edukacyjne w Pankach, na których zaprezentowało się 27 szkół ponadgimnazjalnych.  Uczniowie mogli zapoznać się z bogatą ofertą szkół, które zachęcały do wyboru. Nasza szkoła również zaprezentowała swoją ofertę edukacyjną a uczniowie Dawid Kotyś i Kinga Wieczorek zachęcali swoich młodszych kolegów do wyboru naszej szkoły: )

Następnego dnia 25 kwietnia odbyły się targi edukacyjne w Krzepicach , gdzie również zaprezentowało sie wiele szkół ponadgimnazjalnych  z bogatą ofertą edukacyjną. Naszą szkołę promowali Anna Skibińska  i Dawid Kotyś.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl