Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2569285

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Stypendyści

Stypendium Marszałka Województwa Opolskiego to prestiżowe uhonorowanie osób, które osiągają wysokie wyniki w nauce, a także biorą udział w różnego typu konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Podobnie jak w roku poprzednim, wśród uczniów ZSZ w Oleśnie znaleźli się kandydaci, którzy swoją postawą zasłużyli na tego typu wyróżnienie. 17 października w ramach programu „Wspieramy najlepszych II” stypendia otrzymali: Dominika Liguda, uczennica IV klasy technikum handlowego, Kamil Chwalczyk uczeń IV klasy, uczący się w zawodzie technik elektryk i Samuel Giza- uczeń I klasy technikum informatycznego. Stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl