Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Róża, Apolinary, Filip

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2688959

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Firma LKW Walter

Dnia 16.01.2019 gościliśmy w naszej szkole przedstawiciela firmy LKW Walter pana Krzysztofa Adamczuka. Pan Adamczuk jest odpowiedzialny w firmie za dział zasobów ludzkich. Przedstawił klasie IVkh oraz III kh zasady funkcjonowania firmy oraz możliwości zatrudnienia i praktyk zawodowych w LKW Walter. Uczniowie chętnie wysłuchali wykładu oraz chętnie zadawali pytania dotyczące firmy.

Po prelekcji organizatorzy spotkania p. Paweł Marciniszyn,  p. Brygida Libera oraz kierownik szkolenia praktycznego p. Joachim Rataj zaprosili gościa na posiłek przygotowany przez uczniów kl. IIkh pod czujnym okiem p. Wacheckiej i p. Piastowskiej

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl