Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 20 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Czesław, Hieronim, Fryderyk

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2663742

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

WYKAZ WYCHOWAWCÓW I NAUCZYCIELI

UCZĄCYCH W ROKU SZKOLNYM 2018/ 2019

KLASY I

1ti - p. Beata Szymczak

1kh - p. Urszula Marciniszyn

1eb - p. Jacek Zawierucha/p. Aneta Edelman

1a - p. Roman Wolny

1b - p. Krzysztof Antonowicz

1c - p. Dawid Szropa


KLASY II

2eb - p. Andrzej Suder

2kh - p. Aneta Hunko

2ti - p. Wojciech Motus

2a - p. Zygfryd Lukosik

2b - p. Sylwia Cieśla

2c - p. Joanna Bryła


KLASY III

3ie - p. Zygfryd Kulig

3kh - p. Brygida Libera

3tb - p. Grażyna Chlebowska 

3a- p. Oktawia Gruca

3b - p. Monika Michnik

3c - p. Dariusz Rozik


KLASY IV

3eb - p.  Joanna Krawczyk

3kh - p.  Wioletta Wachecka

3ti- p.  Paweł Marciniszyn




Nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Roku Szkolnym 20018/2019

branża ekonomiczna

Zygfryd Lukosik

Aneta Hunko

Brygida Libera

branża elektroniczna

Jarosław Łęgosz

Zygfryd Kulig

branża budowlana

Monika Michnik

Joachim Rataj

Grażyna Chlebowska

branża informatyka

Joanna Bryła

Wojciech Motus

Paweł Marciniszyn

żywienie

Magdalena Piastowska

Wioletta Wachecka

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących

matematyka

Joanna Sykulska

Patrycja Prukop

Sylwia Cieśla

Katarzyna Tatarowicz

chemia

Brygida Helios - Kwapis

pedagog szkolny

Wiesława Galus

wychowanie fizyczne

Katarzyna Derkowska

Jacek Zawierucha

Dariusz Rozik

Krzysztof Antonowicz

Tomasz Wiendlocha

język niemiecki

Urszula Marciniszyn

Oktawia Gruca

Aneta Edelman

fizyka

  Joanna Bryła

język polski

Beata Szymczak

Renata Jerka

Katarzyna Wiecha

Joanna Krawczyk

geografia

Marzena Zug

Adrian Nowak

Edukacja dla bezpieczeństwa

Andrzej Suder

język angielski

Roman Wolny

Iwona Staszel

Dawid Szropa

Biblioteka

Renata Jerka

Beata Szymczak

historia

Horst Chwałek

Joanna Krawczyk

Andrzej Suder

Krzysztof Antonowicz

przedmioty zawodowe

Józef Gallus

Biologia

Dawid Szropa

religia

ks. Damian Cholewa

Sebastian Jokiel

Klaudia Gajdecka

zajęcia rewalidacyjne

Aneta Antkowiak

Joanna Bryła

Sylwia Cieśla

Agata Misiak

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl