Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2599365

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

„Złota Kielnia”LXVIII edycja Turnieju Budowlanego eliminacje okręgowe Kędzierzyn-Koźle

W tegorocznej edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie reprezentowało  8 uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Byli to: Dawid Zowada i Dawid Gallus z klasy 3b, Kamil Brodowy, Szymon Łatka i Daniel Wiecha z klasy 2b,Jan Mrugała z klasy 2c, Paweł Wróbel i Patryk Dombek z klasy 3c.

Uczniowie reprezentowali nas w kwalifikacjach: B.05 montaż systemów suchej zabudowy, B.06 wykonywanie robót malarskich i tapeciarskich, B.09 monter instalacji i urządzeń sanitarnych, B.12 wykonywanie robót dekarskich, B.18 wykonywanie robót murarskich i tynkarskich.

Eliminacje dla wszystkich kwalifikacji  rozpoczęły się jednocześnie w 5 okręgach w Mińsku, Gliwicach, Toruniu, Lublinie  i Poznaniu 12 stycznia 2019 r. o godz. 10:00.

Pierwsza część trwała 60 minut (test). Po ok. 30-minutowej przerwie rozpoczęła  się druga część trwająca 30 minut (zadanie problemowe).

Z Zespołu Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie do Finału Centralnego LXVIII edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” zakwalifikowało się 3 uczniów: Kamil Brodowy, Jan Mrugała, Patryk Dombek. Gratulujemy!

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl