Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2599327

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

MŁODYM MALARZEM ROKU 2019 DEKORAL PROFESSIONAL został Kamil Brodowy uczeń Zespołu Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

uczniowie zepołu szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie Laureatami XLVIII edycji Turnieju budowlanego

„ZŁOTA Kielnia

Kamil Brodowy, Patryk Dombek, Jan Mrugała uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Branżowej Szkoły Zawodowej I Stopnia im. Józefa Lompy w Oleśnie, zostali laureatami XLVIII Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”.

Kamil Brodowy zajął 1 miejsce w Finale Centralnym Turnieju w kwalifikacji B.06 tj. wykonywanie robót malarskich i tapeciarskich. Został Młodym Malarzem Roku 2019 Dekoral Professional.Otrzymał pistolet natryskowy oraz bon do marketu budowlanego ufundowany przez Ministra Inwestycji i Rozwoju. Szkoła otrzymała nagrodę  w postaci maszyny natryskowej oraz 300 litrów farby. Kamil zajęcia praktyczne odbywa w „P.J.OBLONK” u Pana Pawła Oblonka z Wichrowa.

Patryk Dombek zajął 2 miejsce w Finale Centralnym Turniej  w kwalifikacji B.18 tj. wykonywanie robót murarskich i tynkarskich,roboty murarskie. Patryk zajęcia praktyczne odbywa w Zakładzie „GLAZUR-KOMPLEX” u Pana Andrzeja Wachowskiego z Grodziska.

Jan Mrugała zajął 5 miejsce w kwalifikacji B.12 tj. wykonywanie robót dekarskich. Zajęcia praktyczne Marcin odbywa w Zakładzie „Z.U.H. Pokrycia Dachowe i Roboty Ogólnobudowlane” u Pana Edwarda Bartyli z Chudoby.

Laureaci i finaliści Ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia", decyzją MEN, są zwolnieni z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Zwolnienie laureata lub finalisty Ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia"   z etapu pisemnego egzaminu zawodowego jest równoznaczne z uzyskaniem z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie najwyższego wyniku.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej z całej Polski kształcących się w zawodach:malarz-tapeciarz, monter suchej zabudowy, posadzkarz, murarz-tynkarz, instalator i dekarz.

Formuła konkursu jest zbliżona do zewnętrznych egzaminów zawodowych

Środa, 13.02.2019r., godz.17:00:

Etap pisemny w zawodach (test-60 min): malarz-tapeciarz, monter suchej zabudowy, posadzkarz, murarz-tynkarz, instalator i dekarz.

Czwartek, 14.02.2019r., od 10:30-15:00:

Część praktyczna Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”

Piątek, 15.02.2019r., 11:00

Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Organizator turnieju Złota Kielnia – Ogólnopolskie Stowarzyszenie Edukacji Budowlanej i Kultury Fizycznej

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl