Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2599299

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Gość - Pan Norbert Wienert (Wiatr)

19 lutego 2019r. mieliśmy okazję gościć absolwenta  naszej szkoły z roku 1977. Pan Norbert Wienert  (Wiatr) w tym właśnie roku ukończył Zasadniczą Szkołę Zawodową Dokształcającą w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, a obecnie jest pracownikiem Biura Konstrukcyjnego Centrali Volkswagena w Wolfsburgu w Niemczech. Pan Wienert przedstawił referat wraz z prezentacją na temat „Motywacja do  nauki”. Sam ciepło wspomina czas spędzony w murach naszej szkoły i z chęcią tu wrócił, by opowiedzieć młodzieży o swojej pracy i o drodze do sukcesu zawodowego, jak również o projektowaniu i budowie samochodów Volkswagena.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl