Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 19 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2741252

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Warsztaty kulinarne i zwiedzanie Restauracji „U Wąsińskich” na Świerczu

Klas 1kh  technikum żywienia i usług gastronomicznych wraz z opiekunem Magdaleną Piasatowską została zaproszona na warsztaty kulinarne i zwiedzanie Restauracji „U Wąsińskich” na Świerczu. Właścicielka zakładu pani Ewa Wąsińska oprowadziła młodzież po całym obiekcie. Młodzież poznała kuchnię, która wyposażona jest w profesjonalne maszyny i urządzenia nie występujące w szkolnych pracowniach. Uczniowie obejrzeli także zaplecze produkcyjne, zmywalnię naczyń z kapturową i komorową maszyną do mycia naczyń, pomieszczenia magazynowe i chłodnie do żywności, pomieszczenia do obróbki wstępnej warzyw z mechaniczną obieraczką. Szef kuchni pan Łukasz Bandurowski wraz z młodzieżą przygotował filet z kurczaka w panierce migdałowej i surówkę z różnych  sałat z sosem  vinaigrette.

Za poświęcony czas, miłe przyjęcie i smaczny poczęstunek młodzież gorąco podziękowała pani Ewie Wąsińskiej i panu Łukaszowi Bandurowskiemu.

zobacz zdjęcia>>>

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl