Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 14 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Jadwigi, Teresy, Brunona

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2736081

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 


Hubert Jokiel


Ukończył szkołę w roku szkolnym 1981/21982  w  zawodzie elektroinstalator


Obecnie  : prowadzi z sukcesami firmę „JOKIEL”

Wspomina swoją szkołę :  „Czas nauki w Zespole Szkół Zawodowych w Oleśnie wspominam bardzo fajnie. W pamięci utkwiły mi szczególnie zajęcia z Panią Jadwigą Bryś, która była moją wychowawczynią oraz zajęcia z Panią Marią Prandzioch, która uczyła matematyki. Jednym ze szczególnych wspomnień było to z czasu stanu wojennego, kiedy      to nie można było, bez specjalnych zezwoleń, poruszać się samochodem. Wtedy to majster    z praktyk zawodowych załatwił u komisarza w Urzędzie Miejskim, że nasz samochód będzie się poruszał swobodnie jako pogotowie elektryczne i tak jeździliśmy na budowy. Miło znów wspomnieć tamte lata. Serdecznie pozdrawiam nauczycieli i uczniów mojej dawnej szkoły.

 
 
Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl