Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 18 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2741248

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Mistrzostwo w piłce plażowej

W ostatnich dniach maja, w środę 29 i czwartek 30, w Dobrodzieniu dobyły się międzyszkolne zawodowy o tytuł Mistrza Powiatu w Piłce Plażowej. Nasi reprezentanci wrócili z tych zawodów jako zwycięzcy. Jakub Pownuk, Kamil Kiedrzyn, Filip Wróbel i Patryk Jędrak wywalczyli tytuł mistrzowski, natomiast dziewczyny Natalia Bator, Ewelina Kiełbus, Wiktoria Wiecha Wiktoria i Emilia Wróbel zajęły II miejsce.  Opiekun Jacek ZawieruchaZespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl