Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2760791

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

WYKAZ WYCHOWAWCÓW I NAUCZYCIELI

UCZĄCYCH W ROKU SZKOLNYM 2019/ 2020


KLASY I

1ie- p.  Joanna Krawczyk

1ki - p.  Wioletta Wachecka

1ik- p.  Oktawia Gruca

1eb -p. Monika Michnik

1a - p. Adrian Nowak

1b- Aneta Edelman

1c- p. Andrzej Krzak

1d- p. Iwona Staszel

1e - p. Katarzyna Derkowska


KLASY II

2ti - p. Beata Szymczak

2kh - p. Joanna Sykulska

2eb - p. Jacek Zawierucha

2a - p. Roman Wolny

2b - p. Krzysztof Antonowicz

2c - p. Dawid Szropa


KLASY III

3eb - p. Andrzej Suder

3kh - p. Aneta Hunko

3ti - p. Wojciech Motus

3a - p. Zygfryd Lukosik

3b - p. Sylwia Cieśla

3c - p. Joanna Bryła


KLASY IV

4ie - p. Zygfryd Kulig

4kh - p. Brygida Libera

4tb - p. Grażyna Chlebowska 

4


Nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Roku Szkolnym 20019/2020

branża ekonomiczna

Zygfryd Lukosik

Aneta Hunko

Brygida Libera

branża elektroniczna

Jarosław Łęgosz

Zygfryd Kulig

Andrzej Krzak

branża budowlana

Monika Michnik

Joachim Rataj

Grażyna Chlebowska

branża informatyka

Joanna Bryła

Wojciech Motus

Andrzej Krzak

Katarzyna Cisińska

żywienie

Magdalena Piastowska

Wioletta Wachecka

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących

matematyka

Joanna Sykulska

Patrycja Prukop

Sylwia Cieśla

Katarzyna Tatarowicz

Mariusz Jaguś

chemia

Adrian Nowak

pedagog szkolny

Wiesława Galus

wychowanie fizyczne

Katarzyna Derkowska

Jacek Zawierucha

Dariusz Rozik

Krzysztof Antonowicz

język niemiecki

Anna Bednarek

Katarzyna Derkowska

Oktawia Gruca

Aneta Edelman

fizyka

  Mariusz Jaguś

język polski

Beata Szymczak

Renata Jerka

Katarzyna Wiecha

Joanna Krawczyk

geografia

Adrian Nowak

Edukacja dla bezpieczeństwa

Andrzej Suder

język angielski

Roman Wolny

Iwona Staszel

Dawid Szropa

Biblioteka

Renata Jerka

Beata Szymczak

historia

Horst Chwałek

Joanna Krawczyk

Andrzej Suder

Krzysztof Antonowicz

przedmioty zawodowe

Józef Gallus

Biologia

Dawid Szropa

religia

ks. Damian Cholewa

Sebastian Jokiel

Klaudia Gajdecka

zajęcia rewalidacyjne

Aneta Antkowiak

Joanna Bryła

Sylwia Cieśla

Anna Bednarek

Jan Srokosz

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl