Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 18 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2740670

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Dariusz Rozik


Absolwent ZSZ w Oleśnie z roku 1999, ukończył szkołę w zawodzie technika mechanika, obecnie pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w ZSZ w Oleśnie, członek kadry IV-ligowej drużyny OKS Olesno (piłka nożna).

 

"Uczniem Zespołu Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy byłem w latach 1996-1999. W 1999r. ukończyłem technikum o specjalności naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych. Obecnie jestem nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkół Zawodowych. Mimo że nie ukończyłem studiów, które były kontynuacją zawodu mechanika samochodowego i nigdy nie pracowałem w wymarzonym zawodzie, to nadal wykorzystuję swoją wiedzę zdobytą w technikum.

Bardzo miło wspominam moich dawnych nauczycieli, którzy ciepło przyjęli mnie jako młodszego kolegę w pracy. Zarówno w czasach, kiedy byłem uczniem, jak i teraz, zawsze służyli mi dobrą radą i pomocą".


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl