Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2763888

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Daniel Gagat


Absolwent szkoły z roku1990, ukończył ZSZ w zawodzie elektromonter, od 2006 roku sprawuje Urząd Wójta gminy Lasowice Wielkie.„Szkołę wspominam dobrze, moją wychowawczynią była Elżbieta Konieczko, z którą dawaliśmy sobie radę. W wyuczonym zawodzie pracowałem krótko, potem prowadziłem własna działalność gospodarczą. Następnie pracowałem jako konserwator w trzech szkołach równocześnie i  stamtąd już prosto do urzędu gminy. Nauczycielka języka polskiego była wtedy Pani Matyjowa, z którą nie było łatwo. Niestety moja klasa po szkole rozjechała się po świecie i od tego czasu z niewieloma kolegami się widziałem. Nie było też – co wspominam z żalem – żadnego zjazdu klasowego”.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl