Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 15 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Florentyny, Ambrożego, Gawła

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2736738

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl


Gerard Blaszczok


Ukończył szkołę w roku szkolnym 1970/1971 w zawodzie betoniarz. Obecnie właściciel zakładu kamieniarskiego w Jamach i II podstarszy Cechu Rzemiosł Różnych w Oleśnie. Ponadto prowadzi Salon  Meblowy w Gorzowie Śląskim.


„ Zawodówka była szkołą bardzo fajną, moją wychowawczynią była pani Elżbieta Wężyk. Jak pamiętam, wtedy w całej szkole pracowały tylko dwie panie. Szkoła którą ja pamiętam wyglądała zupełnie inaczej niż szkoła obecna. Byłem w klasie wielozawodowej i bardzo miło wspominam moich kolegów z różnych zawodów i różnych miejscowości. Z moich dawnych kolegów miło wspominam Bagrincewa, który obecnie jest listonoszem w Praszce. W mojej klasie był Franek Pietrok z Olesna. Jako podstarszy Cechu szkołę znam i będę ją polecał w przyszłości”.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl