Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2770553

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

ZSZ na Facebook


Waldemar Jeziorek

Ukończył szkołę  w roku szkolnym 1978 / 1979 w zawodzie stolarz. Obecnie prowadzi własny zakład stolarski, produkujący schody w Wachowicach.

Wspomina swoją szkołę: „ Moim wychowawcą w tamtych latach był pan Stanisław Dedyk, który prowadził z nami przedmioty zawodowe. Przez trzy lata do szkoły chodziliśmy przez trzy dni w tygodniu i 3 dni na praktykę w zakładzie pana Wilczka w Oleśnie na ul. Opolskiej. Moim dobrym kolegą z klasy był Hubert Kossok  z Siedlisk, który obecnie prowadzi zakład ciesielski w Radawiu. Moja dawna klas to była klasa dwuzawodowa – byli w niej tokarze i stolarze. Ubolewam nad tym, że rzemiosło zostało zdegradowane, bo przez długie lat nie było preferowane i młodzież nie widzi sensu kształcenia w szkole zawodowej – a szkoda."

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl