Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2767881

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

   

Franciszek Szklorz

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1981/1982.  w zawodzie stolarz. Obecnie prowadzi własny zakład stolarski – usługi stolarskie w Oleśnie.Wspomina swoją szkołę: „ Swoją szkołę wspominam bardzo dobrze. Moim wychowawcą była pani Róża Ledwoń – ogólnie wymagająca. Moja klasa to była typowa klasa stolarska, w tej klasie były również 4 dziewczyny. W tamtych czasach zajęcia w szkole to były 3 dni i 3 dni na praktyce. Zajęcia praktyczne odbywałem u pana Świtały na ul. Dobrodzieńskiej w Oleśnie. Przez dwa lata przedmioty zawodowe prowadził z nami pan Stanisław Dedyk, a w klasie trzeciej był to już pan Miozga Paweł. Szkołę polecam jak najbardziej przyszłym fachowcom”.

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl