Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 15 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Florentyny, Ambrożego, Gawła

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2736706

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

                   


                   Beata Jeziorowska

Ukończyła szkołę w roku szkolnym 1990/1991 w zawodzie szwacz. Obecnie od 3.11.2010r. pełni obowiązki przewodniczącej działającego przy ZSZ Olesno Komitetu Rodzicielskiego.Wspomina swoją szkołę: "W roku 1988 rozpoczęłam naukę w zawodzie krawiec, niestety w styczniu 1990r. musiałam zmienić kierunek na bardzo podobny – szwacz dzianin. Lata w szkole ZSZ wspominam bardzo miło – chociaż był rygor. Również miło i ciepło wspominam wszystkich nauczycieli tamtego okresu przede wszystkim, pierwszego wychowawcę p. Bensz oraz drugiego wychowawcę p. Ledwoń.

Cieszę się że od roku 2010 mogłam być Przewodniczącą Komitetu Rodzicielskiego był to okres w jaki mój syn uczęszczał do technikum w tej właśnie szkole. Dzięki temu miałam okazję często przebywać w szkole, brać udział w różnych okolicznościach, poznać obecnych nauczycieli. Był to kolejny piękny okres w tej szkole.

Całość ujmując – szkoła godna polecenia."

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl