Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2767468

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 143 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl
Robert Pawlik


Ukończył szkołę w roku szkolnym 1995/1996 w zawodzie malarz tapeciarz. Obecnie prowadzi firmę „Pawlik Art Studio” Aerografia Artystyczna oraz studiuje w Instytucie Artystycznym IBKK w Bochum (Niemcy).
Wspomina swoją szkołę: „ ZSZ w Oleśnie wspominam bardzo dobrze. Czas szkoły średniej – etap w którym człowiek wkracza w dorosłe życie. Często w gronie znajomych bardzo miło wspominamy naszą wychowawczynię p. Szczęśniak, nasze osiągnięcia na lekcjach w-f. Jako młodzi wysportowani było nam prościej się przed nią wykazać niż przed nauczycielami przedmiotów ścisłych. Wspominam także szkolne radio, bardzo ciekawa i kreatywna jednostka, która wypełniała informację i muzyką szkolne przerwy, radio wspólnie prowadziłem z tragicznie zmarłym Arturem Paliwodą. Można by tak wspominać. Chciałbym też wspomnieć mojego majstra Zdzisława Kukułę, nieraz zachodziło Mu się za skórę. Jestem jednak bardzo wdzięczny w jaki sposób przekazał mi fach i rzemiosło malarskie. Szczerze mogę polecić ZSZ w Oleśnie. Uważam, że warto wspomnieniami wracać do tego czasu, ponieważ szlachetne zalety szkoły docenia się po czasie. Nie ma przyszłości bez przeszłości. Moje marzenia o wielkim ”Malarzu” rozpoczęły się właśnie w ZSZ w Oleśnie.”

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl