Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2769759

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

ZSZ na Facebook
dr Damian Borecki


Ukończył szkołę w roku szkolnym 1999/2000 w zawodzie technik mechanik, specjalność naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych. Obecnie prowadzi własną firmę diagnostyczną „ICCG” w Krzepicach, doktor Politechniki Opolskiej.


Wspomina swoją szkołę „ Generalnie szkołę wspominam bardzo miło, a sentyment mam do p. Skuły. Cenię wysoki poziom nauczania, szkoła ukształtowała mnie, tu kończyłem zawodówkę i technikum.

Nasz praca dyplomowa w konkursie „ Technik 2000” zajęła I miejsce w woj. opolskim. Tę pracę wykonywałem z Leonardem Smolnikiem z Praszki. Tematyką pracy był model zasilania silnika w paliwo gazowe. Moja praca doktorska „Zimny rozruch silnika o zapłonie iskrowym” (paliwo wodorowe) była prezentowana w stacji TVN Turbo – to był rok 2011”. Pozdrawiam moją wychowawczynię p. Mariolę Flank.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl