Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 14 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Jadwigi, Teresy, Brunona

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2736164

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl


Marek WyrwaAbsolwent ZSZ w Oleśnie z roku 1996, ukończył szkołę w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Po szkole zawodowej ukończył Technikum Samochodowe dla Dorosłych. Obecnie właściciel firmy działającej w branży remontowo – budowlanej. Od wielu lat działacz społeczny. Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Chudobie.Zdobyłem zawód mechanika samochodowego, ale życie różne pisze scenariusze i przebranżowiłem się. Dziś jestem mistrzem w technologii robót wykończeniowych i sam mam swoich uczniów, których uczę praktycznej nauki zawodu.

Naukę w ZSZ w Oleśnie wspominam bardzo ciepło. Nasza wychowawczyni Pani Anna Wolnicka traktowała naszą męską klasę jak własnych synów. Każdą lekcję rozpoczynała od sekwencji: „PANOWIE CZY JEST COŚ O CZYM POWINNAM WIEDZIEĆ?”. Z wieloma kolegami z klasy często się widzę. Niektórzy się bardzo zmienili – inni zaś są tacy, jak wtedy kiedy kończyliśmy szkołę. Bardzo miło wspominam międzyszkolne imprezy integracyjne między „Ogólniakiem”, „Ekonomikiem” i „Zawodówką”. Słynne były: ŻAKINADY, WYBORY MISS SZKÓŁ ŚREDNICH, DNI SPORTU NA  STADIONIE.

Obserwuję na bieżąco poczynania NASZEJ SZKOŁY na Facebooku. Bardzo dużo się teraz dzieje w ZSZ. Częste olimpiady, konkursy, wyjazdy, projekty, wyróżnienia… Te wszystkie przedsięwzięcia bardzo się chwali.  Dobrze, że szkoła cały czas się rozwija. To przyciąga młodzież. Dobre jest też to, że przez portale społecznościowe można ekspresowo rozpowszechniać wiadomości o działalności szkoły.

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl