W tym roku szkolnym mamy dwóch stypendystów Prezesa Rady Ministrów.
Marcin Kupka jest uczniem klasy 4ie. Uczy się w zawodzie technik elektryk. Jego zainteresowania to właśnie szeroko pojęta elektryka, więc w wolnym czasie naprawia uszkodzone urządzenia. Innymi zainteresowaniami Marcina są motoryzacja oraz majsterkowanie. Chętnie wykonuje drobne naprawy samochodowe. Jego pasją są podróże oraz fotografia. Jako formę aktywnego wypoczynku wybiera jazdę na rowerze.
Fabian Methner jest uczniem klasy 4eb. Uczy się również w zawodzie technik elektryk i przede wszystkim interesuje się właśnie elektryką. Poza tym lubi czytać książki, w szczególności kryminały i ciekawe science fiction oraz fantasy. W wolnych chwilach jeździ na rolkach lub rowerze. Jest miłośnikiem zwierząt. Dodatkowo po szkole udziela korepetycji i naprawia różnego rodzaju zepsute urządzenia.