Dzi艣 w sali Miejskiego Domu Kultury odby艂a si臋 uroczysto艣膰 rozpocz臋cia roku szkolnego 2023/24 dla ponad 160 uczni贸w klas pierwszych, kt贸rzy w艂a艣nie dzi艣 rozpoczynaj膮 nauk臋 w naszej szkole. W uroczysto艣ci wzi臋li udzia艂 bardzo wa偶ni go艣cie: Starosta Oleski pan Roland Fabianek, pani Naczelnik Wydzia艂u Edukacji Renata P艂aczek-Zielonka, Przewodnicz膮ca Rady Powiatu Ewa Cicho艅, Starszyzna Cechu Rzemios艂 R贸偶nych a tak偶e m艂odszy brygadier Mariusz Strzelczak 鈥 zast臋pca Komendanta Powiatowego Pa艅stwowej Stra偶y Po偶arnej w Ole艣nie. Go艣cili艣my tak偶e naszych przyjaci贸艂 鈥 pan贸w S艂awomira H膮dzela oraz Krzysztofa Pil艣niaka 鈥 absolwent贸w naszej szko艂y i przedsi臋biorc贸w, kt贸rzy z r膮k dyrektora Chwa艂ka odebrali Certyfikaty Przyjaci贸艂 ZSZ za wymiern膮 pomoc finansow膮 na rzecz szko艂y. Najwa偶niejszymi bohaterami tej uroczysto艣ci byli jednak uczniowie, kt贸rzy podzieleni na sze艣膰 klas rozpoczynaj膮 z nami sw膮 edukacyjn膮 przygod臋. 呕yczymy wszystkim naszym uczniom powodzenia w nowym roku 鈥 niech nie opuszcza Was optymizm, osi膮gajcie sukcesy na wszystkich polach 鈥 tych edukacyjnych, sportowych, artystycznych i zawodowych.