Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Olesno, dnia  19 października   2020r.

 

  Zarządzenie wewnętrzne  nr  17/2020

 

Harmonogram realizacji zajęć praktycznych na terenie szkoły

w okresie nauki zdalnej

od 21.10.2020r.

 

  1) klasa I ebi

wtorek      -          pmurar            -          Monika Michnik – L. 6, 7, 8,

piątek        -          pomiar            -          Zygfryd Kulig – L. 6, 7

 

  2) klasa II eb

środa         -          pmasz             -          Jarosław Łęgosz – L. 1, 2, 3, 4

środa         -          pmurar           -          Joachim Rataj – L. 1, 2, 3, 4, 5, 6

czwartek   -          monins           -          Jarosław Łęgosz – L. 3, 4, 5

 

  3) klasa II ie

poniedziałek -      putk                -          Andrzej Krzak – L. 5, 6

poniedziałek -      prmasz          -          Zygfryd Kulig – L. 7, 8

wtorek      -          prsiec              -          Joanna Bryła – L. 1, 2, 3

wtorek      -          pomiar            -          Zygfryd Kulig – L. 1, 2, 3

czwartek   -          prpro              -          Joanna Bryła – L. 7, 8

piątek        -          prsyst             -          Joanna Bryła – L. 1, 2, 3,

piątek         -         paplik              -         Wojciech Motus - L. 4, 5

piątek        -          prmasz          -          Zygfryd Kulig – L. 1, 2, 3, 4, 5

 

  4) klasa II ik

wtorek      -          prsyst              -          Wojciech Motus – L. 1, 2, 3

środa         -          prsiec              -          Joanna Bryła – L. 5, 6, 7

środa         -          prgas               -          Magdalena Piastowska – L. 5, 6, 7, 8, 9

czwartek   -          putk                -          Andrzej Krzak – L. 7, 8

 

  5) klasa II ki

poniedziałek -      putk                -          Andrzej Krzak – L. 5, 6

poniedziałek -      prgas               -          Wioletta Wachecka – L. 5, 6, 7, 8

wtorek      -          prsiec              -          Joanna Bryła – L. 1, 2, 3

czwartek   -          prpro               -          Joanna Bryła – L. 7, 8

piątek        -          prsyst              -          Joanna Bryła – L. 1, 2, 3

piątek        -          paplik             -          Wojciech Motus – L. 4, 5

piątek        -          prgas               -          Wioletta Wachecka – L. 1, 2, 3, 4, 5

 

  6) klasa III eb -          od  02.11.2020r.

wtorek      -          monins            -          Andrzej Krzak – L. 1, 2, 3, 4

wtorek      -          porgbu            -          Monika Michnik – L. 1, 2, 3

czwartek   -          monins           -          Andrzej Krzak – L. 5, 6

czwartek   -          doktec             -          Grażyna Chlebowska – L. 1, 2

piątek        -          pemiue           -          Jarosław Łęgosz – L. 3, 4

 

  7) klasa III kh -          od 02.11.2020r.

wtorek      -          prgas               -          Magdalena Piastowska – L. 1, 2, 3, 4, 5

wtorek      -          sfirha              -          Brygida Libera – L. 1, 2, 3, 4, 5

środa         -          obsłg               -          Magdalena Piastowska – L. 1, 2

środa         -          planż               -          Magdalena Piastowska – L. 3

środa         -          pracsp             -          Aneta Hunko – L. 1, 2, 3, 4

 

  8) klasa III ti -          od  02.11.2020r.

wtorek      -          paplik             -          Wojciech Motus – L. 4, 5

środa         -          prsyst              -          Wojciech Motus – L. 3, 4

czwartek   -          prsiec              -          Joanna Bryła – L. 2, 3, 4

piątek        -          paplik             -          Wojciech Motus – L. 1, 2, 3

 

   9) klasa IV eb

poniedziałek -      kwpra              -          Grażyna Chlebowska – L. 4, 5

poniedziałek -      porgbu            -          Grażyna Chlebowska – L. 6

wtorek      -          peksin             -          Jarosław Łęgosz – L. 3, 4, 5

wtorek      -          kwpra              -          Grażyna Chlebowska – L. 3, 4, 5

piątek        -          kwpra              -          Grażyna Chlebowska – L. 3, 4

 

  10) klasa IV kh

poniedziałek -      sfirha              -          Brygida Libera – L. 1, 2, 3, 4, 5

wtorek      -          planż   `          -          Wioletta Wachecka – L, 6, 7

wtorek      -          sfirha              -          Brygida Libera – L. 6, 7, 8

 

  11) klasa IV ti

poniedziałek -      paplik             -          Wojciech Motus – L. 2, 3

czwartek   -          paplik             -          Wojciech Motus – L. 7, 8

     

 

                                                                                                     DYREKTOR

 

 

 

Z dniem 19 października br.( do odwołania ) wszystkie klasy zostają objęte kształceniem na odległość ,czyli nauką zdalną. W pełni realizowany będzie tygodniowy plan zajęć, uwzględniający realizację zajęć teoretycznych i realizację zajęć praktycznych.  Szczegółowych informacji Rodzicom i Uczniom udzielać będą wychowawcy klas.

Dyrektor Szkoły

 

13.10.2020 w naszej szkole pojawiły się zastępy „Sanepidu”. Zgodnie z reżimem sanitarnym załoga Samorządu Uczniowskiego przybyła do szkoły, aby uczcić Dzień Edukacji Narodowej. Odbyło się mierzenie temperatury nauczycieli i pracowników szkoły oraz wykonano darmowe testy na „Kowit”. W tym szczególnie trudnym roku 2020 zamiast kwiatków grono pedagogiczne i pracownicy otrzymali kolorowe maseczki ochronne. Sądzimy, że nam wszystkim przydało się trochę humoru wprowadzonego przez młodzież… Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski życzy jeszcze raz przede wszystkim dużo zdrowia zarówno nauczycielom, pracownikom szkoły, jak i uczniom naszej szkoły!

zobacz zdjęcia>>>

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.