Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

17 wrześnie 2019 roku klasa 2kh wybrała się na pieszą wycieczkę do Ośrodka „ANPOL” w Starym Oleśnie. Na miejscu czekało na nich ognisko, przy którym miło spędzili czas piekąc pyszne kiełbaski. Były śpiewy i tańce, wszystkim dopisywały świetne humory.

Wycieczka była nagrodą za najlepszą frekwencję w poprzednim roku szkolnym.

Fundatorem nagrody był właściciel ośrodka. Dziękujemy.

zobacz zdjęcia>>>

 

„Wszystko, co nie pochodzi z serca,

nie dosięgnie serca drugiego człowieka."

Phil Bosmans

 

PODZIĘKOWANIE

30 kwietnia 2018r. zakończył się okres rozliczeń podatkowych za rok 2018. Do dziś otrzymaliśmy od Urzędu Skarbowego w Oleśnie 1787,40zł, od Urzędu Skarbowego w Kluczborku 44,20zł, od Urzędu Skarbowego w Kłobucku 73,50zł, od Urzędu Skarbowego w Lublińcu 119,90zł. i od Urzędu Skarbowego Poznaniu 0,70zł.

W sumie z ofiarowanego 1 % podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia zostało zebrane 2025,5zł.

Dziękując z całego serca za wspieranie naszych działań, zapewniamy równocześnie, że przekazane środki przeznaczymy na realizacje działań statutowych podejmowanych przez Stowarzyszenia, głównie na fundowanie stypendiów i nagród dla najlepszych uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy. Nadal też będziemy współpracowali z Bankiem Żywności  w Opolu i prowadzili zbiórki żywności by wspomóc naszych uczniów.

Cieszymy się, że wokół nas wciąż są wrażliwi ludzie, którzy rozumieją potrzebę pomocy innym i potrafią dzielić się tym co mają. Jeszcze raz dziękując  
za okazaną pomoc, wyrażamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Państwa wsparcie również w przyszłym roku.

 

 

Zarząd Stowarzyszenia

Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy

w imieniu członków i uczniów serdecznie dziękuje

wszystkim Darczyńcom, którzy przekazali 1 % podatku w 2018 roku.

Dziękujemy tym samym za uznanie naszej działalności za ważną.

 

 

Z wyrazami wdzięczności

Zarząd Stowarzyszenia

   

 

 

 

 

 

Skończyły się wakacje, witamy więc nowy rok szkolny. Wraz z jego początkiem przyjęliśmy do naszej szkolnej społeczności młodszych kolegów. Przybyli do nas absolwenci wygaszanych gimnazjów i szkół podstawowych z terenu całego powiatu (a także spoza niego). Od 2 września jesteśmy wielką szkolną rodziną.

zobacz zdjęcia>>>